kahraman honda cd deluxe son derece yetkin motoru ile geliyor

Hero Honda, Kahraman Hindistan ve Honda motorlari Japonya’nin bir ortak girisim Hindistan’da toplam iki tekerlekli pazar payi 70 yaklasik yüzde 60-tutan dünyanin en büyük ve en çok satan iki tekerlekli markasidir. Ve onlari her Hint ailesinin yeni üyesi yapilan yaklasim hem kentsel hem de kirsal yollar iyi performans oldugu ortaya çikti uzun ömürlü, yüksek kilometre ama giris seviyesi düsük fiyatli bisiklet, çalistirmaktir.

Biz marka Hero Honda amiral gemisi altinda monte en basarili motosiklet hakkinda konusmak, Hero Honda CD100, Hero Honda CD100 SS, Hero Honda Splendor, Hero Honda Splendor Ayrica, Hero Honda Tutku, Hero Honda CD Deluxe, Hero Honda Passion Arti olarak , Hero Honda CBZ, Hero Honda Karizma ve birkaç baska.

Tüm en ucuz biri hakkinda konusmak, daha kirsal Hindistan ve iki ve üç katmanli sehirlerde takdir Hero Honda CD Deluxe var. Bu özel bisiklet tüm tasarim hepsi sevimli yapar ise, sik çekici görünüyor gelistirilmis kilometre olan geldi.

Hero Honda CD Deluxe oldukça etkileyici olarak kabul edilir 7,7 PS @ 7000 RPM maksimum güç üretmek için kapasite var son derece yetkin motoru ile güçlendirilmis geliyor, bu sürme rahat ve daha güvenli garanti yerden yükseklik 165MM var deneyim. Tüm heyecan verici bir görünüm vermek için, buna da cesur ve agresif 3D Grafik var. Ayrica koltuklar daha genis ve etli çok rahat sürme deneyimi emin olabilirsiniz sabit olmustur.

Diger ekleri hakkinda konusmak, bu Trapez çok reflektör farlar, gövde renkli arka kaporta ve alüminyum döküm arka kavrama, esnek arka amortisör ve tüm yeni susturucu koruyuculari, yukari-sag kolu bar, alasim jantlar-, vücut renkli motor ve var diger standart eki, tüm Hint bisiklet yapar.