jeep tj süspansiyon parçalari bir göz

Birçok cip sahipleri yapmak istediginiz ilk sey, araç asansör oldugunu. Kaldirma kitleri bir inç kullanim amacina bagli olarak bes üzerinden inç yerde cip yükseltmek ve, tabii ki, mevcut para miktari olacak mevcuttur. Bu çok genis Jeep ‘görünüsü güzellestirmek lastikler, veya tamamen yolda veya yoldan karsilasabileceginiz araç ve ne olursa olsun engellerin alt arasinda daha fazla bosluk saglayarak daha iyi offroading yetenekleri izin için açiklik birakmayi sadece takilmis olabilir.

Sadece bir cip kaldirma aksine, bazi sahipleri ayarlanabilir yay ayiricilar için tercih edebilir. Isletim sistemi ve aracin herhangi bir süspansiyon bilesenleri çikarmadan ayarlanabilir, sahibi uzun yolculuklarda sürüs kalitesi ödün vermeden dakika içinde sürüs yüksekligini artirmak için olanak olabilir çünkü bu harika. Iyi tutucular bile zar zor stok ve yaylar üzerinde, hiç yay orani degisecektir. Stok yaylar ve soklara daha hizli asinma olabilir onlar uzun vadede daha pahaliya mal olsa Bahar ayiricilar, genellikle bir asansör kiti veya uzun süspansiyon bobinleri yüklemeden daha ucuz bir alternatiftir.

Kontrol silah Jeep TJ baska genellikle takas parçasi vardir. Yedek kontrol kollari üzerindeki satis sonrasi burçlar genellikle daha uzun ömürlü ve daha siki kalacak anlamina gelir fabrikadan daha üstün. Bir TJ sahibi her yumru ve daldirma kendi aracin ön ucundan gelen garip gicirdama sesleri fark etmeye basladi varsa, onlarin kontrol kolu burçlar yipranmis ve degistirilmesi gerekir ki oldukça olasidir. Bazi sahipleri sadece kendi talebine göre kendi kontrol kollari özel olmasi tercih olsa Ayarlanabilir kontrol kollari, de mevcuttur.

Kendi TJs en süspansiyon degistirdikten sonra, tüm meraklilari sonunda kendi soklara degistirilmesi gerektigini karsi karsiya gelecek. Kamyonet için ekonomi arabalar, tüm araçlar sonunda yeni soklar ya da dikmeler bir dizi gerekir, ve cipler kesinlikle bir istisna vardir. En satis sonrasi süspansiyon parçalari stok bilesenleri ile çalisacak olsa da, genellikle onlari daha hizli asinmasina neden olur. Soklar bu kadar karsi çok hassastirlar, cip kaldirildiginda, soklar normalden daha fazla uzun kalmak. Hiçbir kaldirim oldugu yerde yerlerde sürmek için bir cip sahibinin egilimi ile birlestirin ve stok soklara gerçekten çok kisa bir ömrü olabilir. Bu adres için, pek çok satis sonrasi magaza kaldirdi araçlar için özel olarak tasarlanmis uzunluklari degisen soklara sunuyoruz. Bu büyük ölçüde zaten modifiye aracin on-road sürüs artiracak, hem de yoldan Jeep ‘özelliklerini gelistirmek.