jeep sert üstleri

* Kubbe isik
* 3. Fren lambasi
* Portbagaj
* Renkli camlar
Yarim Kapilar için * Slider, Windows
Ek Depolama için * Iç cepler
Alti adet sabit üst için * çikarilabilir targa
Targa için * arka tavan rafi

Sabit Top,, sen elementlerden koruma güvenlik getirmek hala bir cip sahibi heyecani ile size sunarken gürültü azaltabilir. Eger kaçirmayin böylece son kararinizi vermeden önce bir Hard Top ile sunulan tüm seçenekleri kesfetmek emin olun.
Jeep Hard Top eglenceli olabilir, tüm seçenekleri bir göz atin ve almak ve kisisel Hard Top için yol almak.

sabit üst ekstralar

Bu anne Jeep Hard Top degil, Jeep Sert Üstler yeni tasarimlar seçenekleri doludur. Kurs bir Hard Top en önemli avantajlarindan alti güvenlik. Eger Jeep üzerinde Hard Top yüklemek Alti zaman park ve kisisel mülkiyet hem de vandalizm daha iyi duygu kurtulursunuz. Eger ekstra güvenlik ihtiyaciniz varsa, simdi bir alarm kurmak için mantikli olacaktir.
Jeep Sabit simdi alti ve alti parça seçenekleri gelir Tops. Alti adet Hard Top ekstra bir çift ile düzenli Hard Top oldugunu. Yeni Sabit Tops kubbe isiklari ve çati raflari ek depolama için iç cepler degisir bu seçenekleri ile geliyor.
Jeep için ikinci Hard Top seçenek alti parçali tavan degil. Alti adet sabit üst Eger alti parça gibi tüm ayni güvenlik verir ama bir Targa Top oldugunu. Bu yari-Cabrio, ya da yasli sayaçlarini T-Top bir tür için oldugu anlamina gelir. Targa Top çeker ve istege bagli arka tavan üst raf ile saklamak ve disaridan içeri saglayabilirsiniz
Bir Günes Çati seçenegi ile alti adet Jeep Hard Top alabilirsiniz çünkü bir alti parça seçerseniz disinda kalan hissetmeyin. Açilir Tavan seçenegi Jeep Targa Top gibi koparmak degil ama sen dünyalar, güvenlik ve disinda en iyi keyfini çikarmanizi saglar.
Jeep bir Hard Top spor bir diger avantaji elemanlari korunmasidir. Sogutulmus aylarinda Hard Top size sert kis hava sartlarina karsi korumali devam edecektir. Bahar ve Yaz süresince Jeep ya da alti Adet Sabit En getiren sevinç kendinizi hatirlatabilir
Sizin alti Adet Açilir Tavan Hard Top. Eger Hard Top yüklemek alti zaman fermuar pencere ve Slider Windows merhaba veda sonra cip yarim kapi varsa yeni Sabit Üstler diger bir yarari, kaymak pencere vardir. Ayrica, Sabit Üstler simdi renkli camlar ile birlikte gelir. Renkli camlar yalitim için size yaz aylarinda soguk tutmak için klima yardimci olabilir büyüktür.