jackrabbit geri çekilebilir kasa kapaklari – 5 yolu bir kazanan

Pace Edwards Jackrabbit geri çekilebilir kasa kapaklari sert ve kullanimi kolaydir. Bir geri çekilebilir kasa kapagi seçmek için çesitli nedenleri vardir. Geri çekilebilir kapaklari bir kasa kapagi olabilir kadar güvenli. Tamamen sadece saniyeler içinde yatak açabilir ve daha sonra kargo her türlü çekmek olabilir. Jackrabbit bu özel özelliklere sahiptir.

1. Tüm metal güverte.

Toz kapli metal yatak örtüsü paneller çöp toplamaz mentese ile baglantilidir. Tüm metal kapak panelleri güvenlik kati kilitlenebilir ve sadece en kararli hirsiz kargo alacak. Sahipleri bu kum tutmak için de hava ve büyük kapsar ve kargo disinda kiri övgü.

2. Düsük profilli iyi görünüyor.

Eger sik bir görünüm ve büyük aerodinamik olsun kapak sürmek yatak raylari ile yikayin. Bu, yaris kamyonu bakmak.

3. Mandali ve kilitleyin.

Ihtiyaciniz gibi yatagin gibi çok açik böylece kapak yan ray boyunca yerde her ayak kilitlenir.

4. teneke kutu depolama.

Kapak yataginin önüne bir ABS tüp içine alir. Yani kapagi kapagi gerekli degildir kendi kapak ön yolumdan saklanir. Bu vinil kapaklari ve hatta kat ileri sabit kapaklari kadar rulo daha kivrimlara oldugunu. Kapak, bir germe yayi yardimiyla kolayca disina ileri dogru hareket eder.

5. Hiçbir matkap gerekli.

Kurulum gerektirmeyen delme ile kelepçe oldugunu. Sadece güzel boyali yüzeylerde delme nefret etmiyor musun? Yuck! Bu kapaklarin çogu gibi, sahipleri onlar kurulum için beklenenden uzun sürüyor söylüyorlar.

Jack Rabbit kapak kamyon yatak kargo kaniti hava için harika bir yoldur arti bir güvenlik tonoz gibi kamyonun arkasinda olun. Bunlar ucuz degildir, ama sahipleri kalite övgü.