iyi dizel yakit tasarrufu – en iyi dizel yakit katki maddesi

En iyi dizel yakit tasarrufu mi ariyorsunuz? Boy, geçen yil, ülkenin her yerinde kamyoncu üzerinde zor degil olmustur? Burada koro vaaz olmak istemem, ama bir sey bu yüksek gaz fiyatlari ile yapilmalidir ya da tüm iflas için gidiyoruz. Dizel kullanan olanlar için, bu daha da kötü, degil mi? Sadece geçen gün, 4,76 $-$ 5,00 dizel için bir galon arti her yerde degisen fiyatlarla vardi. Degil Gerçekten OTR seyahat yaparken düsünmek istedigim bir sey.

Bu, eski söyleyerek nedir “bir sey yapmis istiyorsaniz bunu kendiniz yapmak zorunda.” Eh, simdi gaz için ödemek için çalisiyoruz gibi hissetmiyorum nerede kendi eline almak için zamani. Dizel yakit tasarrufu herhangi bir araç ve daha büyük motorlar sadece uzun vadede daha iyi gaz kilometre anlamina çalismak için ayarlanmistir. Burada, açiklamama izin verin.

daha iyi gaz kilometre almak

Birçok küçük araçlar bir elektrolitik hidrojen jeneratörü ile dizel yakit tasarrufu kullanirken, kamyon büyük bir rol almak. Özellikle büyük yari ve kamp söylemek üzereyim ne keyfine varacaksiniz. Bunun yerine sadece birini kullanarak, daha iyi yakit kilometre almak için birden fazla jeneratörleri olusturmak için mümkün olacaktir. Eger para için daha fazla almak, alti elektrolizör birimleri yararlanabilirler nerede Aslinda ayarlanir.

Sadece her bir araç için farkli olacak, çünkü biz gerçekten almak için gidiyoruz gaz kilometre gelisme tam bir miktar koyamazsiniz hatirliyorum. Sadece minimal önemli artislar ve bazi yasamis bazi OTR kamyoncu olmustur. Ancak, bu söyleniyor ile, bir sey o zaman daha iyi bir sey degildir, ve her biraz dogru, su anda yardimci olur?

Büyük bir sirket faydalari

Eger bunu okuyorsaniz ve kamyon filosu sahipseniz bu su yakit tasarrufu sistemi sadece bir altin madeni, dinleyin. Büyük olasilikla sadece yakit bir ay binlerce dolar harciyorlar. Bu mali yükü biraz hafifletmek ve cebine geri koymak için güzel olmaz miydi?

Siz de güzel bir büyük vergi indirimi kazaniyor olacak unutmayin. Temiz yanan bir yakit çalisan on sekiz tekerlekli tüm dedi ve bitti önce elli bin vurabilir bir enerji vergi olsun. Sonra tabii ki, sadece toplayabilir “Kirlilik Ücretsiz” reklam düsünün. Eger bilmiyordum, hidrojen jeneratör su elde edilir HHO gaz sisteminde orijinal formuna geri döner. Bu buhar temizleme islemi olusturur ve yolda pahali onarim asagi kesebilir.

ne düsünüyorsun

Biz burada oturup bu dizel yakit koruyucular ve kamyon ve yari kullanarak kamyoncu ve büyük sirketler sunmak için her seyi hakkinda elli bin kelime yazabilirsiniz. Tek sorun kendi seyler yapmak zamani gerçeklestirmek için var ve hükümet sizin için bunu yapmak için bekleyen çikmak oldugunu. Yapmak için yirmi yil sürebilir sey dolar yüz binlerce mal olabilir. Hem seçeneklerine bir göz atin ve bu konuda açik bir zihin tutmak olabilir. Biz zaten bugün kullanan birçok kisi biliyor.