isitmali motosiklet eldiven seçimi

Eger Kis saati içinde motosiklet ile ne yaparsiniz? Bu kisa ve Bahar kadar bir kenara koyun? Bu sürme devam? Her iki yolda da bazi isitmali sürme disli almak bir çikari var. Uzakta bisiklet koymak varsa, en azindan sürece olabildigince binmek. Sicak kalmak bunu yardimci olur. Tüm yil boyunca binmek eger parmaklarinizi buz küpleri haline degilseniz, hala çok daha zevkli.

Ellerinizi daha kisin sürme zaman sicak tutmak için daha önemli oldugunu vücudunuzun hiçbir kismi muhtemelen yok. Ellerinizi uyusmus giderseniz imkansiz kontrolleri çalismak ve o zaman büyük belada bulabilirsiniz.

Tabii ki, bazi bisiklet standart donanim olarak isitmali kulplari ile birlikte gelir. Yamaha FJR1300A akla hemen gelen biridir. Kawasaki Concours 14 baska bir seydir. Isitmali kulplari eksik, bir büyük bir fark yaratabilir baska bir seçenek var. Ben isitmali eldiven hakkinda, tabii ki, konusuyorum.

Orada isitmali eldiven üreticileri bir dizi ve ben burada önerilerde bulunmak girmek için gitmiyorum. Yapilacak en iyi sey yerel motosiklet bayisine gidin ve rafta sahip oldugunuz seçenekleri karsilastirmak edilir. Senin için aramalidir özelliklerinden söz edecegiz.

Ellerinizi sicak tutmak için gidiyor elektrik nereden geldigini ilk hususlar biridir. Çogu elektrik eldiven eldiven için pil kapali bir baglanti çalistirmak kablolari var. Bisiklet biraz yedek olabilir yeterli suyu yapar kaydiyla, bu seçenegi ellerini disari sürme konum bütün zaman sicak tutacak.

Ancak bazi dezavantajlari vardir. Bu eldiven için bu kablolari bir sekilde çalistirmak zorunda, ve genellikle sirt ve sonra kollarinizi asagi onlari döngü gibi bir sey yapiyor demektir. Bu mücadele için set-up can sikici olabilir.

Baska bir seçenek pille çalisan eldiven oldugunu. Bunlarin çok iyi saatlerce sicak tutmak ve hizla sarj olacak lityum-iyon pil kullanir. Alt ucunda normal AA pil veya benzeri bir sey kullanmak eldiven bulunmaktadir. Bu hantal olma egilimindedir ve uzun, özellikle Sarj olarak sürmez. Onlar kullandiginiz olanlar gücü biterse sadece yeni bir çift takas olabilir avantaji var. Ama en iyi bahis bir yedek lityum-iyon pil tasimak ve ayni seyi yapmaktir.

Kullanmak ne olursa olsun tür, piller genellikle her eldiven küçük bir cebine sokmak ve hiçbir teller ihtiyaç vardir.

Tabii ki, bu konularda hiçbiri sicakligini ihtiyaç duyulan ellerinizi bölgelerine gidiyor degilse. En kaliteli modern bir eldiven bu zor bir sey yapmak için yapar o kadar hantal olmadan, her yerinde sicaklik getirmek için el ve parmaklari etrafinda sarmak için mikro kullanin. Eger daha ucuz siralama ile gidiyoruz, eldiven elinizin arka tarafinda iyi isi koyar en az emin olun. Kan damarlari kalp gelen ve kan parmaklarinizi içine akar olarak burada isi almak ve onlara transfer olacak yerdir.

Kesinlikle Thinsulate veya benzer bir sey iyi bir yalitim tabakasi ile, eldivenlerini iyi insa olmak isteyeceksiniz. Kendinizi beklenmedik bir kar firtinasi sürme bulmak için gidiyoruz Kis asla bilemezsiniz çünkü su direnci önemlidir. Olur böyle seyler! Onlar kollari üzerinde gelip orada havaya uçurmak gelen rüzgar engeller bu nedenle ve herhangi bir motosiklet eldiven oldugu gibi, dayagi tarzi tercih edilir.

Kimyasal isi paketleri: çok, çok iyi çalisiyor, ve düpedüz ucuz bir baska yaklasim yoktur. Bu bir dolar yaklasik her biri için satmak ve sicaklik inanilmaz miktarda söndürüldü. Sadece onlari etkinlestirmek ve eldiven bunlari kayma ve yaklasik sekiz saat iyisin.

Ne yaparsan yap, soguk eller sürüs sezon kisa kesmek izin vermeyin.