Ilk römork satin alma

Tatil konaklama arayan sakincaya ile gelmek zorunda günler artik geride kaldi. Bir süredir, RV Römorklar eglence araçlar her türlü için en iyi kaynak olmustur. Bu sadece bir satin alma evden uzakta gerçek bir ev zevk için bir sans veren tatil deneyimi devrim.

Burada yüksek kaliteli alma garantisi olmasina ragmen seçenekler bizim genis bir seçim zorunda, meydan gelebilir. Asagidaki birkaç ipucu tüm ilk kez alici hem de baskalari için kullanisli gelebilir.

Römork seçimi için ana üsleri * Bir kullanmak için muhtemelen gezginlerin sayisi ile bir ilgisi yoktur. Gözyasi birak römork modelleri romantik inziva için en iyi seçenek yapmak. Onlar tasima ve çift için yeterli alan saglamak kolaydir. Ayrica daha az hem de elde etmek ve onlarin boyut ve agirlik nedeniyle çalistirmak için maliyet.

Pop-up römork küçük aileler için ucuz bir seçenek haline getirmektedir. Onlar tüm temel ev aletleri için yeterli alan var ve kapali oldugunda küçük bir kompakt yük yapmak. Onlar da mümkün degil mutlaka, bir kamyon toeing için herhangi bir araç kullanimi yapmak.

* Ayrica römork sahip deneyim düzeyi hakkinda düsünmek gerekebilir. Bu, göründügü ve bir dikkatli degilse o zarar veya bir kaza alma sona erebilir kadar kolay degildir. Seyahat römorklar gibi büyük römork küçük veya motorlu olanlardan daha manevra için biraz daha fazla deneyim gerektirir.

Seyahat * Frekans da yapmak için önemli bir husustur. Full-time ya da normal yalniz bir motor-ev alma hakkinda düsünmek gerekir. Bu boyut ve olanaklar arasinda degisen farkli siniflar mevcuttur. Onlar bir yaprak evde arkasinda hemen hemen tüm kullanisli özellikleri ile insa edilmistir.

* Bütçenizin esnekligi yapilan kararda çok sayar. Özel yapilmis römork modelleri mali uygun ve hala tercih edilen bir tasarim vermek için yapilabilir. Su, kanalizasyon ve propan gaz sistemleri gibi ekstralar yok Basit römork çok daha az maliyet ve hala temel RV islev görürler.

* Aklinizda belirli bir tatil hedef varsa, seçilen römork hava sartlarina uygun olup olmadigini düsünün. En iyi fikir zarar vermeden veya hasar içeriklerini açiga her türlü hava dayanabilir bir satin almak.

* Dikkate size gezisi sirasinda etrafinda tasima olmasi muhtemeldir yükün agirligini alin. Bir römork Asiri berbat ve sik flat lastikler neden için en hizli yollarindan biridir. Her römork modeli belli bir agirlik en az islemek için insa edilmis ve bu asan manevra zorluk nedeniyle kaza riski teskil etmektedir.

RV Treyler onun alicilar için tüm bu seçenekler sadece saglamaz, ayni zamanda her satin alma kalite onlara saglamak. Bu kaniti yillar boyunca performans tutarlilik görülebilir.