ikinci el motosikletler nj veri

Bir süre kendi ikinci el motosikletler nj da bujileri kontrol hiç olanlar için, okumaya devam etmek isteyebilirsiniz.

Buji kullanilmis Motosiklet NJ sagliga zararli olmasiyla ilgili önemli bilgiler sunabilir. Bir süre çalisan bir motosiklet itâ € ™ bujileri ipuçlari ile motorun sorunlari kaydetmek için gidiyor. Thatâ € ™ s piston, segman, kapak contalari, kilavuzlar, karbüratör, EFI, zamanlama, hem de atesleme fitness söylemek mümkündür edildi. Iste edildi yapabilirsiniz yanlis buji kullanirken yanlis isi araliginda ek olarak patlama, asiri isinma, ön atesleme ile iliskili bile sonuçlari.

Bir dogru çalisan ikinci el motosikletler gelen bir buji nj hafif bir bronzluk gölge, kirmizi renkli fis ucu içinde insa olmasi gerektigini yakit katki mevduat bir göstergesi olabilir. Herhangi yipranmis fis akim gerekli artirabilmektedir erozyondan büyük bir bosluk vardir. Petrol-kirlenme ates ucuna yag kapli ucu hatta kalin yagli karbon mevduat olarak gösterebilir mühürler ile birlikte silindir, supap kilavuzlari yipranmis kullanilan yüzük, bir sonucudur.

Eger Motosiklet NJ kullanilmis üzerinde islak bir kivilcim plg ipucu var, bu asiri yüklü gaz karisimindan faul gaz olabilir. Ne zaman dona € ™ t ne jeti sizin karbüratörlü motosiklet içinde oldugunu biliyorum, sadece ilk jeti hisse senedi geri almak için çok daha kolaydir. Daha sonra zengin ve hatta yalin gitmeden önce okuma fis almak.

Bir buji silindir dikkat çikartirken içinden çikti. Görünüste farklidir herhangi bir eklenti bir silindir ile ilgili bir sorun göstermektedir. Çesitli uzunluklarda gelir bujileri ve ulasmak. Bu motor için dogru fis bulmak için önemlidir. Fis da genel performansini artirmak için platin, iridyum, bakir, hem de diger ögeleri vardir.

â € œHeat rangeâ €? ucu operasyon sirasinda olur ne kadar sicak oldugunu gösterir. Sicak isi araliklari, yaris gibi yüksek hizli kullanim için düsük hizli kullanim ve bir sogutucu fis için gereklidir. Genellikle standart fis hemen hemen tüm kullanilmis Motosiklet NJ için iyidir.

Her zaman kontrol edin ve içindeki özellikleri kullanarak ince ayar bosluklari ownerâ € ™ s manuel. Sabitleyin fabrika önerilen tork fisler. Sizin kivilcim boksör sert ise erismek için ben Forked River, NJ Cyclehouse de çocuklar ögrenilen bir ipucu kullanmayi deneyin. Kendinizi eklentisini yüklemek ve kaldirmak için fis yalitkan üzerinde 3/8-inch ID kauçuk hortum alin.

(Birakarak) bir eklenti yanlis yalitkan bölünmüs olabilir. Bu büyük olasilikla patlama ve ön atesleme neden olur. Her iki kolay bir motor yok edebilir. Motorun gerçekten ping veya vurma ise, yük, asiri isinma ya da çok düsük bir oktan gibi, hem de neden olarak azaldigi tespit ve hemen telafi edilmesi gerekmektedir.

Ben bir buji gibi parçalari gerektirir, ben Cyclehouse gidin. Pek çok NGK kivilcim da ikinci el motosikletler için nj, bu yüzden onlar haftada yedi gün açik olan içeri durdurmak kullanisli fisler var.