Husqvarna motosiklet devrim

Husqvarna Motosiklet 1900’lü yillarin basindan beri var olan bir dünya ünlü sirketiz. Ortalarinda 1900 yilinda, Husqvarna motosiklet dokunulmaz ve mülkiyet degisikligi üretim için yüksek talep yetismek için zorlastiriyordu kadar her bölümü hakim. O zamandan beri, Husqvarna yavas yavas yaris sahne ama simdiye kadar az basari ile geri yolunda çalismaktadir. Husqvarna motosiklet sirketi 2007 Temmuz ayinda bir kez daha satildi. Mülkiyet bu yeni degisim içerisinde 1. konumuna geri Husqvarna motosiklet getirmek için yeterli olacak mi?

Husqvarna Huskvarna, Isveç bulunan kendi fabrikadan 1903 yilinda ilk üretim motosiklet disari haddelenmis zaman Husqvarna motosiklet efsanesi geri basladi. Husqvarna her zaman dünya standartlarinda motokros ve inanilmaz sapan-shot güç bantlari ile enduro motosiklet üretmek için bilinmektedir. Husqvarna 60 ve 70’li motokros ve enduro siniflari hem de geri birçok dünya sampiyonlugu kazandi. Husqvarna, 125 tüm 350 250 sampiyonluk kazanan, ve birkaç yil ile 500cc bölümler birden fazla sampiyonluk kazanan.

Cagiva adli bir Italyan sirketi Husqvarna motosiklet bölümünü satin ve Varese, Italya için üretim tasindi Husqvarna kesinlikle 1987 yilina kadar on yillardir rekabet hakim. Cagiva bazi yeni 2 zamanli model tanitti ve zaten çok sayida sampiyonlugu vardi eski 2-stoke modelleri ortadan yaptim ama hala ayni 4 zamanli modelleri tuttu. Yeni 2 zamanli motosiklet zorluk Japon yapimi bisiklet ve Cagiva yüksek talebi karsilamak için yeterince bisiklet ve parçalari üretmek olamazdi rekabet vardi. Husqvarna motosiklet ve parçalari onlari daha nadir ve egzotik motosiklet olarak bilinen neden bulmak çok zor oldu neden mülkiyetinde Bu degisimdir.

Bu Husqvarna motosiklet sadece burada ve orada bir dünya sampiyonlugu alarak rekabet alanina geri almak için mücadele edilmistir, simdi 2 yil oldu, ama mülkiyet yeni bir degisikligi ile mücadelenin sonuna oldugunu kanitlayabilir. 2007 yilinin Temmuz ayinda, BMW Motor Company motosiklet pazarinda BMW hatti için pazarlama Husqvarna motosiklet tek amaci için Husqvarna motosiklet sirketi satin alma karari aldi. Görüyorsunuz, BMW büyük motor motosiklet yapar ve BMW’nin büyük motor motosiklet için genç kalabalik dikkatini çekmek için Husqvarna küçük motor motosiklet pazara istiyorum. BMW ayni fabrika ve personel ile oldugu gibi Husqvarna çalisan planliyor.

Simdi Husqvarna bu rekabet üstüne geri Husqvarna getirmek için, tüm BMW mali destek, dünyaca ünlü otomobil ve büyük motosiklet üreticisi ile ihtiyaci olan seyi vardir. 2 dünyaca ünlü sirketlerin bir araya fikirlerini getiren onlar reklam daha büyük üretim fabrikalari, daha galerisi, yeni teknolojiler ve milyonlarca dolar bu yeni degisim duyurma üreten baslayabilirsiniz. Bu güçlü karisim gelecegin motosiklet tasarimlari bir devrim neden oluyor ve sadece köseyi dönünce!