honda parlaklik özellikler ve performans

Honda Shine kesinlikle Kisilik dört yildiz katacak. Bu arayan asiri sirin ve çok düzgün ve hafif bir sürüs saglar. Bu 125 cc motor ile donatilmis ve bisiklet size konfor, kilometre ve inis görünüyor veren çok iyi bir is yapmak olacagi tahmin edilmektedir. Bisiklet performansi ile mükemmel ama Glamour, Hero Honda rakip olarak çekici görünüyor kadar yoktur. Ama bisiklet özellikle temiz ve basit görünen bisiklet arayisi içinde olan ofis müdavimleri için tasarlanmistir hissediyorum.

Eger üniversite ögrencisi ve Honda koleksiyonunda dinamik bisiklet ariyorsaniz o zaman ayni 125cc motoru ama bir sportif ve sik kiyafeti vardir Honda CBF Stunner için gidebilirsiniz. Honda parlaklik bisiklet çift süspansiyon ile hafif ama gelismis elmas çerçeve üzerine insa edilmistir, bu 125 cc bisiklet ücretsiz uzun bir yolculuk pürüzsüz ve pislik yapacak.

Tüm yeni iyi görünümlü Honda Parlatici kenar teknolojik girdi kesme ve özellikleri büyüleyici olan ile yüklenir. Honda Shine yenilikçi 125 cc dört zamanli, klasik 10.3 BHP @ 7500 rpm üretir OPTIMAX olarak adlandirilan hava sogutmali ve tek silindirli motoru ile desteklenmektedir. 0-60 KM hizini elde etmek için Honda Motors devletten Parlatici 65 kmpl bir kilometre ile 5 saniye içinde.

Honda parlaklik bisiklet öne egilme Orta, Egik susturucu, koltuk akisina Tank gibi tamamlayici özellikleri çok sayida ile donatilmistir, yakit tanki diz kavrama, New-age vücut grafik, kaporta Aerodinamik ön, Siyah Alasim Jantlar, Yogun kuyruk lambasi Ray tut , CV karbüratör, Darbe egzoz sistemi, 2 yönlü hava ceket motor, Ofset krank ve çok daha fazlasi. Bu sakin bisiklet sürme genis oturma alani ile yorgunluk ücretsiz sürmek saglar. Bu model özellikle inanilmaz konfor ve istikrar ile digerlerinin daha üzerinde bir üst kenar verir çesitli gerçek benzersiz özellikleri sahip.

Honda Shine Black, Geny gri metalik, Alpha kirmizi metalik, Sampiyonu metalik mavi ve Vahsi mor metalik gibi dis tonlarinda birçok seçenek verir. Delhi Honda parlaklik fiyat Rs 45, 000 hakkinda yakindir. Bisiklet fiyati bayi konumu üzerine degismektedir. Genel Honda 125cc segmentinde diger bisiklet kendisini ayri konumlandirilmis Parlatici. Neden biliyor musun? Bu yaratici bir Honda yapidir. Honda parçalari, dayaniklilik ve gurur yüksek kalite için kabul edilir.