Her kamyon silah raf ihtiyaci var

Tabii, gururla pencere bu NRA üyelik etiket ile sehir etrafinda çalistiriyorsaniz. Ama, bu bir bes para etmez. Agzinizda nerede para koymak zamani geldi. Bir av tutkunu olun isterse sadece düsünmek BWM sey pislik vermek istiyorum olsun, her adam bir kamyon silah raf ihtiyaci var.

Silah raflar herhangi bir kamyon veya SUV hakkinda uygun boyutlarda bir dizi gelir. Onlar yüklemek için basit konum ve kolayca teçhizat için delme ya da baska bir kalici degisiklik olmadan monte edilir. Amaçlanan kullanimi disinda, silah raflari da karisik hale gelen çizgileri önlerken bükme veya disli geri kalani arasinda kirma onlari korumak, balikçilik çubuklar susturmak için kullanisli bir yer haline getirmek. Bir ATV silah Raf burusuk olmaktan kaydetmek istediginiz için kap veya diger giyim ögeleri asmak için uygun bir yer saglamak için de harika. Eger ip veya kablo çekmek eger Plus, silah raflari onlari temiz ve untangled tutun.

Bu tür söylemeye gerek yok, ama ormana ya da ofise gidiyoruz olsun, düz görünürde bir silah birakmak iyi bir fikir asla. Sadece sorun için soruyorsun. Klasik Aksesuarlar koltuk arkasi silah durumda güvenli bir sekilde uzak onlari susturmak. Üç av tüfegi veya tüfek kadar tasimak için tasarlanmis olup, discretely gözden uzak ama uygun ulasilabilecek, sizin SUV veya kamyonet arkasinda koltuk genelinde atesli silah biçimde saklanmakta.

Baska bir seçenek Du-Ha underseat depolama durumdur. Duha ile, hepsi bir arada arka koltuk için bir silah durumda ve ajanda olsun. Bu 2 parçali silah raf içerir ve dayanikli polietilen malzemeden imal edilmistir, neredeyse yok edilemez hale. Bir Duha kurulumu kolaydir. Sadece emniyet kemeri parantez döngüler üzerinden davayla ilgili kayislari kaydirin. En iyisi, Du-Ha gizli degerli ve zemin ve yigilmayi ücretsiz koltuk tutar. Ya underseat depolama veya koltuk depolama arkasina monte, bu kamuflaj gibi renkler bir dizi ile oyulmus, aracinizin disinda bu neredeyse görünmez.

Camo bahsetmisken, kamyon koltugu mükemmel bir son dokunus yapmak kapsar. Kamuflaj koltuk kiliflari da dahil olmak üzere stilleri ve renkleri, genis bir yelpazede mevcuttur, piyasadaki en kapaklari bugün kayma ve kapali gerekli alet ve aracinizin tüm koltuklar ve satirlar için kullanilabilir. Birçok hatta su ve tam sizintisi korumasi için leke kovucular ile tedavi edilir. Eger teçhizat geri vahsi sürükleyin olsa bile, çünkü bu iç mahvetmesine izin için bir neden yok. Sadece fazla konfor ve dayaniklilik için yumusak köpük destek ile kaliteli OEM kumaslardan imal kapsar bakiyoruz emin olun.