hatirlamak motosiklet satin alma seyler

Birçok motosiklet saticilari nedeniyle ekonominin yakit tüketimi, bu araçlarin kendi ve araba daha binmek için ucuz oldugunu iddia ediyor. Ancak, çogu zaman sadece bisiklet aldim sonra fark alicilar ek maliyetler dahil, vardir.

Orada bir motosiklet sahibi keyfi bir sürü getirebilir kuskusuz, ama satilik bisiklet ararken, dikkatli seçenekleri dikkate almak tavsiye edilir. Alici daha sonra bir karar yapabilirsiniz.

Tek basina fiyat potansiyel bir bisiklet sahibi düsünmelisiniz tek sey degil. Mülkiyet fiyat açisindan birlikte gidin performans ve bakim gibi seyler de vardir. Yüksek performansli bisiklet daha küçük, daha düsük bir performans daha bakim daha fazla mal olacak.

Bakim maliyeti bu fark için iki nedeni vardir: yüksek performansli motosiklet profesyonel mekanigi sadece tanidik bilesenleri sahip olma egilimindedir. Bu profesyoneller ayarlama ve degistirme için daha yüksek ücret egilimindedir. Ikinci olarak, daha büyük motosiklet küçük olanlardan daha yilda fazla gereksinim duymaktadir.

Motosiklet satin nerede bir diger husustur. Özel kisi ve profesyonel motosiklet magazalari hem de satis için bisiklet sunabilir. Genel olarak, profesyonel sirketlerden bisiklet satin almak için genellikle en iyisidir. Bir özel saticidan iyi bir anlasma elde etmek mümkün iken, alici yeni bir bisiklet bakmak için ne anlar sadece bunu yapmak daha iyidir.

Ayrica satilik tarama Motosiklet önce birlikte objektif bir arkadas ya da ortak almak için iyi bir fikirdir. Satin almak için karar vermeden önce, satin almak için üç veya dört olasi bisiklet bir liste olmalidir.

Tüm bu faktörler göz önünde tutulur zaman, bir dikkatli motosiklet satin saf sürme zevk sahibi uzun yillar getirebilir.