hangi jeep parçalari yerine en pahali

Motor
Bir cip yerine en pahali parçalarindan biri de motorudur. Araç en az üç yasinda ise bu özellikle dogrudur. En jeep araçlarda motorlari çok kirilgandir. Bu asinma ve yipranma son derece duyarli hale getirir. Sonuç olarak, bu jeep motor dikkat çekmek için çok önemlidir. Aksi takdirde, çok para aracinizin motor tamir için bekleyebilirsiniz.

Sabit üst
Bir cip araç üzerinde baska bir pahali parçasi sabit üst. Kolayca harika görünüyor olsa da, bir cip sabit üst çizikler. Bir kaza sirasinda bereli getting üst tutmak için de zor. Sonuç olarak, yüksek kaliteli sabit basinda çok pahalidir.

Buna ek olarak, kaliteli bir sabit üst bir cip için bulmak zor. En jeep sert üstleri fiber malzeme olmasidir. Fiberglas kolayca kirilir çok dayaniksiz bir malzemedir. Bu bir kaza hayatta yardimci olsa da, dayaniksizlik zor iyi durumda bir jeep sabit üst tutmak için yapar.

Koltuklar
Ister inanin ister inanmayin, koltuklar bir jeep araç yerine pahali bir madde vardir. Koltuk yapmak için kullanilan özel dokuma ve kumaslar yerine onlari çok pahali yapmak gibi görünüyor. Ayrica, bazi Jeep araçlar için kaliteli koltuk bulmak zor.
Bu faktörler cip sahipleri ön ve arka koltuklarin özen hayati olun. Size koltuk dikkat çekmek için basarisizlik Jeep çok yüksek degistirme maliyetlerini yol açabilir.

Lastiklerin
En jeep araçlarda yerine baska bir pahali parçasi lastikler. Birçok Jeep araçlar kosullari her türlü iyi performans iyi lastikler gerektirir. Bu yüksek performansli lastikler her gün sürüs için kullanilan geleneksel lastikler daha pahali olabilir. Bu Jeep lastikleri korumak için önemli nedeni budur. Eger lastikler dikkat etmezseniz, size lastikler yeni bir dizi için birkaç yüz dolar ödeme bekleyebilirsiniz.