güvenli bir sekilde forklift faaliyet

Sizin forklift sizinle ugrasirken düsünebilirsiniz ortalama oyuncak degildir. Bu çok büyük bir makinedir ve macera için yersiz her türlü karsi herhangi bir girisimde bir felaket olabilir. Sen, dikkatli açik göz var ve bir amaç için tesis haline getirilen bir makine olarak düsünmek gerekir. Kullanilan çatal kamyon kullanimi kolay, çok tasinan alamadim sagladi.

Kullanilan forklift ile oynuyor iken takip etmek bazi kurallar asagida verilmistir sunlardir:

1. Kurallarda belirtilen kuantum ötesine gitmez yüklemek agirlik emin olun. Asla yükü Kullanilmis çatal kamyon üzerinde. Bu korkunç yaralanmalara neden daraltmak olabilir. Birden fazla mermi neden olabilir ama çaba buna deger. Makine tüm zorlanmak yapiyor gibi, sadece dügmelerine basin ve eylem ne görmek zorunda.

2. Agirlik yigilmis oldugu çatal biçaklari kilavuzlarinda belirtilen yükseklige kaldirilmasi gerektigini. Eger maceraci olmaya çalisiyorum, çok yüksek götürün ve tekrar ani bir mola ve çöküs olabilir. Belirtilmesi gerekmez bundan sonra ne olur, daha iyi biliyorum.

3. Belirtilen hiz sinirlari içinde ilerlemeye kullanilan forklift sürüs sirasinda olun. Hiçbir sekilde bu sinirlari ihlal gerekiyor. Sen bir coupe ya da bir spor sedan, ama belli bir hiz siniri asan alinamaz bir mamut makine sürüs degildir. Ayrica, makinenin agirligi çok tasiyor. Daha dikkatli gerektirir. Kullanilmis istifleyiciler gözlerin iyi ile tahrik gerektigini. Sen asiri hiz, kötü bir sey olur ve her sey yüzünüzde patlar.

4. Dügmeler heyecan verici ve çekici görünebilir, ama bu delice onlari basin için yeterli bir neden olmamalidir. Nazik olun. Her seferinde bir sey basin ve yavas yavas bunu. Kullanilmis çatal kamyon o bir an içinde her seyi yapar yüksek hizda baglanti ile en son Tablet PC degil. Kullanilan forklift talimatlari okumak için çok zaman alir. Bu hizli bir sekilde içinde birden çok denetim basin ve korkunç seyler ters gidiyor riski duruyoruz.

5. Eger tesis içinde olan tüm kullanilan forklift düzgün muhafaza emin olun. Uygun bakim uzun bir süre için hizmet ve sorunsuz çalisir saglar. Parça gerçeklestirmek ve zamansiz degistirilmesi için sormayin.

Bu çalisma kullanilan forklift iken takip etmek önemli ipuçlari. Kullanilmis çatal kamyon bu yük büyük bir tasir için hassasiyetle ele alinmasi gereken. Sen, bu tesis içinde çalisan makineler iyi kalmak ve formda kalmak saglanmasi edilene kadar bunu her zaman kullanmak zorunda. Uyaniklik ele kullanilan forkliftler sadece, bir sorumluluk arzu performans vermek kontrol arkasinda oturan operatörün elinde yelek. Güvenli kalmak, düzgün kullanin.