görünüyor ve güvenlik için bir fiberglas kasa kapagi

Bir fiberglas kasa kapagi kamyon yatak kaygan görünmesini saglayacaktir. Bu kapaklari da çok güvenli bir tonoz içine kamyon yatak açabilirsiniz. Çogunlukla dev bir kamyon gibi kamyon yatak kullaniyorsaniz, sert bir kamyon yatak örtüsü mükemmel bir seçimdir.

Kamyon yatak örtüsü bir tür ön menteseleri ve büyük bir kamyon kapagi gibi kaldirir bir büyük bir kapak gibidir. Kapak sok tüp tarafindan desteklenen ve daha sonra tüm yatak erisebilirsiniz edilir. Bazen malzeme aslinda fiberglas ama bazen plastik bir tür. Onlar açmak ve kapatmak için kolaydir bu yüzden hafif plastik kapaklari sadece yaklasik 45 lira oldu.

Ama ayni zamanda katlanabilir olan bir sert plastik kasa kapagi seçebilirsiniz. Genellikle bu kapaklari üç bölüm ve yatak açmak için üst üste kat birinde bulunmaktadir. Bu uzun yükleri ile kullanimi daha kolaydir. Eger kamyon yatak yanlarina daha yüksek bir yük varsa büyük bir menteseli kapak kapatilamaz.

Bir kamyon yatak örtüsü rengini düsünün. Bazen boya kodu ile boyanmis olan bir kapak siparis edebilirsiniz. Aksi takdirde kendiniz boyali alabilirsiniz ya da sadece standart siyah renk kullanabilirsiniz. Istediginiz renk alma maliyeti unutmayin.

Sabit kasa kapagi özel sizin alma için ve belki görünüm için en güzel seçimdir. Sadece yapmak istediginiz kargo bir kapak ile çalisacaktir emin olun. Kilitlenebilir fiberglas kasa size çekmek gerçekten güvenli bir sey kapsar. Kargo görüs çikti ve esyalarini almak için gerçekten kararli hirsiz alacagim kadar kilitli.