gaylord geleneksel fiberglas kamyon düzelticiler

Birincisi, bana birincil özellikleri bir liste ile birlikte Gaylord en Kapaklar en popüler fiberglas kamyon düzelticiler birinin kisaltilmis açiklamasina vermek saglar. Gaylord en “Geleneksel” kamyon kapak siyah ya da kamyonet renk ile haberlesmek için özel bir boya isi ile siparis edilebilir bir fiberglas insa üst – temiz bir fabrika bir görünüm ekleyerek.

Geleneksel kapak, paslanmaz çelik enine ve kilitleme sistemi sunuyor. Sistem içinde hem kilit depolama alanina su geçirmez bir mühür ve ek güvenlik hem de garanti yardimci olmak için kendini sikma sikistirma-türüdür. Gaylord en bu özel fiberglas kamyon yonca ayni sekilde kolayligi için iki gazli amortisörler ile birlikte gelir

açilis ve beceriksizce kapali çarparak gelen adam tutmak için. Bu kapak tüm hareketli parçalari üzerinde iki yil ile birlikte fiberglas insaat ve boya bir ömür boyu garanti de saglar. Gerçekten sektörün adil garantilerin biri.

Bu Gaylord kamyon üst da kamyonet için göz araba gibi çok daha gösterisli, irk ekleyerek, arka uç istege bagli bir speedsturr kanat sunuyor.

Önceki alicilar kamyon yatak örtüsü kez yüklü görünüyor ne kadar büyük ve ne kadar memnun onlar kamyon kapagi en boya isi kalitesi ile vardi yorumladi. Bildigim kadariyla, herhangi bir Gaylord fiberglas kamyon ürünleri ile ilgili olumsuz yorumlar ve seyrek bulunmaktadir.

Iste bu modelle kapagi satin almadan önce düsünmek için birkaç hususlar sunlardir:

Bu özel menteseli fiberglas kamyon kapagi hirsizlar ve elementlerden koruma için idealdir.

Eger pick-up avcilik, balikçilik, bakkal alisveris ya da kamyon yatak hizli ve kolay erisim muhtelif kullanim, herhangi bir sayida gerekli oldugunda kullanmak mi? Ya da son derece keskin görünümlü kamyon, bir speedsturr kanat ile bir ve sportif, açik saçik bir görünüm tercih? Bu durumlarda, Gaylord Geleneksel fiberglas kamyon yonca en iyi seçimdir.

Ancak, daha büyük, uzun boylu kamyon yükler için pick-up kullanmak gerekir, bu özel kapak en iyi seçim olmayabilir. Sizin yükler genellikle kamyon yatak raylari daha yüksektir örnekleri, muhtemelen kasa veya geri çekilebilir kamyon yatak örtüsü katlama, kapagi bir rulo karsi daha yalin olmalidir. Bu sadece bir öneri.

Bu kamyon yatak örtüsü önceki müsterilerden büyük tavsiyeler aldi. Genel olarak, özellikle kalite ve görünümü ile ilgili, Gaylord Geleneksel fiberglas kamyon yonca kimsenin kamyon bir tercih teskil

yatak.