Fieldsheer giyim kaliteli bir motosiklet disli

Fieldsheer müsterilerine kaliteli ürünler sunar. Ürünleri kaliteli malzeme olusur sadece heyecan verici bir görünüm vermek için ama aksilik her türlü sürüs sirasinda en önemlisi sizi korumak için. Fieldsheer Bu Fieldsheer motosiklet ceketleri, Fieldsheer motosiklet çizme, Fieldsheer motosiklet eldiven, kadinlar için Fieldsheer motosiklet ceketleri ve daha fazlasi gibi farkli motosiklet disli ve giyim, hemen hemen her tür üretmektedir.

Fieldsheer motosiklet ceketleri omuz, dirsek ve arka çift yogunluklu zirh ile tamamen çikarilabilir bir polyester mesh kabuk kaplama, yapilmistir. Ayarlanabilir bir bel bandi vardir. Hatta bir iç fermuarli iki gögüs cepleri ve zaman zaman olusur. Bu boyut, sekil ve renk kullanilabilir çesididir. Ayrica ekstra koruma için bir bel yastigi vardir. Sürme sirasinda Böylece Fieldsheer ceket maksimum koruma saglar.

Kumas spor ayakkabi ile karsilastirildiginda deri daha uygun çalisir gibi Fieldsheer motosiklet çizme deri vardir. Fermuarli çizmeler her zaman ayak takilmaya önlemek için tercih edilir. Fieldsheer motosiklet çizme yaga dayanikli tabani var. Bu farkli desen ve sekiller mevcuttur.

Fieldsheer motosiklet eldiven ellerinizi korumak. Eger motosiklet tutun ellerinizle kalir çünkü Elleri koruyucu gereklidir. Kavrama gevsek alirsa size hayatinizin gevsek olabilir. Böylece, el korunmasi birincil sorundur. Bu farkli boyut ve renklerde mevcuttur.

Fieldsheer dayanikli arti nefes polyester örgü malzemedir poli titanyum ag kullanin. Bu örgüler arasinda küçük bosluklar nedeniyle örgü malzeme bir nefes örgü oldugunu. Fieldsheer pantolon ve ceket tasarimlari çesitli bu örgü kullanir. Bu polyester örgü ürünleri yazlari asiri konfor ve koruma saglar.

Son olarak, Fieldsheer sadece yaralanma veya kaza her türlü sizi korumak için gelismis kalitede motosiklet giyim her türlü saglar.