en iyi motosiklet gps montaj seçimi

Yani, ilk Motosiklet GPS Ünitesi satin almis. Bu dogru, iyi ve çok uygun bir sekilde çalistirmak ister misiniz? Nasil? Eger yolculuk sirasinda birim yapacak en uygun GPS Motosiklet Dagi seçmelisiniz.

Bir motosiklet GPS montaj, GPS tüm özelliklerini kullanmak saglayacaktir. Eger cebinizde GPS tutabilir düsünebilirsiniz ama durdurma ne de ekranda görmek mümkün olacak olmadan güvenli bir sekilde kullanmak mümkün olmayacaktir. Eger birim halinde hedef koyduk kez bisiklet üzerine monte neredeyse ahizesiz kullanim saglayacaktir.

En ucuz seçenek Garmin Bucycle Dagi etmektir. Muhtemelen kullandiginiz hangi GPS ünitesi bagli olarak, $ arasinda 6 ve 30 $ ödemek olacaktir. Bu seçenek en önemli dezavantajlarindan biri Garmin Bisiklet Dagi herhangi bir titresim direnci olmamasidir. Uzun vadede GPS ünitesi olusabilir için zarar anlamina, bisiklet gelen yankilanma çok basa çikacak anlamina gelir.

Motosiklet GPS etkileyen titresimler RAM montaj ile hiç sorun degil. Bu motosiklet GPS montaj bir inç kalinliginda kauçuk yapilmis bir titresim emme top vardir. Çift tarafli kelepçe kullanarak, bu motosikletin kolu barlara kolayca uyum saglar.

Top basina yaklasik 10 $ için ekstra lastik top ile RAM motosiklet montaj maliyeti yaklasik 40 $,.

Son ama en az kesinlikle Touratech mount. Touratech montaj bir üst düzey motosiklet GPS montaj için isteyen herkese nihai rüya. Bu, yüz dolar [$ 100] yaklasik harcamak zorlamak, ancak nemlendirme en iyi titresim saglar olacaktir.

Bir Touratech Dagi en iyi GPS size motosiklet üzerinde kullanabileceginiz monte oldugunu. Tüm Touratech Mounts da kolunun üzerine bir kol demiri yapistirilmis olmasi amaçlanmistir, ancak serin çesitli sekillerde monte edilebilir.

Kesinlikle tüm GPS en güvenli mevcut baglar ve yaris zaman enduro ve diger profesyonel yarisçilar kullanmak bilinmektedir biridir.