elinizin altinda ucuz gaz scooter

Herkes bir sürücü belgesi almak ya da bir araba satin çünkü, bir sürü insan bu gün gaz scooter kullanin. Bu scooter 50% Çin’de yapilir. Nitekim olarak, Çin dünyanin scooter en büyük üreticisidir. Çin’den scooter çogu Amerikan ve Avrupa modelleri, bu modeller için insanlarin tercih bir sürü daha iki ila bes kat daha düsük oldugu için. Onlar ilk piyasaya tanitildi beri Ne yazik ki, müsteri hizmetleri ve arizali parçalari, bu ucuz gaz scooter ile ilgili sorunlar kötü sözleri bir çok aldik.

Çin gaz scooter kötü bir üne

Forumlari online çogunda, yanlis yerlestirilmis kapak contasi neden oldugu petrol sizintilari, düsen susturucu korumalari ve kirilgan hiz kablolari gibi arizali parçalari sikayet mesajlarin bir yeri vardir. Bazi insanlar da garanti süresi kadar bir melodi almak için onlara danismanlik devam etti müsteri hizmetleri personeli hakkinda sikayet etti.

Elestirmenler yanlis kanitlanmasi

Iyi haber Çin’de üretim sirketleri kendi kalite kontrol gelistirilmis olmasidir. Bu nedenle, piyasada güvenilir ucuz gaz scooter bir yeri vardir. Kötü haber bu ürünlerin kalitesini hiçbir tekdüzelik olmasidir. Iyi çalismayabilir ucuz bir gaz scooter bulmak hala mümkün. Bu kötü deneyimler herhangi olmazdi ki, burada asla yari yolda birakmaz iki ucuz gaz scooter vardir.

Çin’den en ucuz gaz scooter

Piyasada 999 $ gibi düsük bir dört zamanli 150cc motoru ile ucuz gaz scooter vardir. En ucuz temel gaz scooter 150cc Roadrunner klasik. Onun yapisi kolayca monte edilir ve sagladigi yumusak ve sessiz bir sürüs için bilinir. Ayrica uzak ve alarm sistemi ile insa edilmistir. Onlar siyah ve sari gümüs, kirmizi, mavi, gelir. Hatta eslesen bir renk ile bir gövde ile birlikte gelir. Roadrunner Klasik hakkinda iyi bir sey tüm birimleri testi tahrik edilmis olmasidir. Ayrica 24 aylik güç aktarma parçalari sadece garanti ile geliyor. Bu birimler ayni zamanda çesitli garanti uzatma seçeneginiz vardir. Eger piyasada bulabileceginiz tüm ucuz gaz scooter arasinda, Roadrunner Klasik alabileceginiz en iyi anlasma.

Tankin Kentsel sportif, diger taraftan, yüksek güç ve güvenilirlik için tavsiye edilir. Bu sik scooter iki yolcu tasiyabilen basit ama saglam bir yapiya sahiptir. Bu otoyol da yasaldir. Uzak bir alarm sistemi ile insa edilen bu scooter 1299 $ bir miktar satin alinabilir. Tüm ucuz gaz scooter arasinda en iyi olarak kabul edilir.

Bu piyasada en iyi övdü ucuz gaz scooter biri olmasina ragmen, mükemmel degil. Onun yakit tanki kapasitesi sadece 0,875 bir galon ve sadece galon basina 90 mil çalistirabilirsiniz. Ayrica, otoyol yasal olmasina ragmen, bu TANK scooter çok rahatsiz edici olabilir. Onun küçük tekerlekler istikrarsizlik hissi verebilir.

Pazardaki diger güvenilir ucuz gaz scooter vardir. Sadece size bisiklet seçmek yanlis olmaz emin olmak için bayi için iyi bir göz ve saygin bayi gerekir.