elektrikli bisiklet ve scooter ulasim için en iyi yesil seçim

Elektrikli bisiklet: Eger pahaliya çevre seviyorum ama bir araç olmasi ve gittiginiz her yerde yürüyerek gidiyor arasinda seçim yapmak zorunda için istemiyorsaniz, bir çözümü var. Temel olarak, elektrikli bisiklet bir elektrik motoru ile donatilmis olan düzenli bisiklet vardir. Bir geleneksel bisiklet daha az pedal ve hala hizli bir sekilde sizi hedefinize almak için avantaj o0f elektrik motoru alabilir. Ancak, elektrikli bisiklet seçimi büyük – gerçekten almak istiyorum ne net bir fikir olmadan, bir elektrikli bisiklet satin almak için gerçekten zor olabilir. Bu kilavuz, iyi bir elektrikli bisiklet içinde aramak gerekir tam olarak ne vererek karisikligi temizlemek için çaba göstermektedir.

Ilk olarak, bir bütçe kurmak istiyoruz. Her fiyat seviyesinde seçim için pek çok seçenek ile çok genis – elektrikli bisiklet dünyasi sadece kendi geleneksel meslektaslari gibi. Bu sizin için ne ödeme olsun çok dogru, ama elektrikli bisiklet özgürlük, heyecan ve ne olursa olsun bütçe herkese sevinç saglamak için vardir. Hatta bu elektrik-tabanli olanlar var olan geleneksel bisiklet açmak için izin yourself kitleri vardir gelmez. Eger fiyat araliginin disinda hala biraz böyle bir elektrikli bisiklet görürseniz, her zaman tam olarak ne istediginizi almak için fark kaydedebilirsiniz. Ayrica elektrikli bisiklet üzerinde satis gerçekten zaman zaman ve internetin yükselisi için ne yapmak var – Istediginiz elektrikli bisiklet türü fiyat araliginin zaman içinde ucuz hale olmaz bugün sirf unutmayin Bu elektrikli bisiklet iyi firsatlar dogurmustur.

Sonra, hiç süphesiz elektrikli bisiklet seçimlerinizi rehberlik edecek teknik bazi faktörlerin anlamak istiyorum. Gerçeklestirmek için ilk nokta agirlik sizin için dogru olan elektrikli bisiklet büyük bir rol oynayacak olmasidir. Motor Gitmeniz gereken yere götürecek yardimci olacak olsa da, yine de tasimak için bisiklet kaldirmak mümkün olmasi gerekir. Genel bir kural olarak, bir bisiklet 30kg daha büyük olmamalidir. Daha agir bir sey kolayca hareket etmek biraz zor olur. Ile birlikte agirligi ölçülür voltaj, motorun kendisi, gücü gelir. Daha volt, ileriye tasimak olusturulabilir daha fazla güç. Bir 14 volt motor daha az olan bir elektrikli bisiklet istemiyorum.
Son olarak, resimler bol yani sira tam teknik açiklamalari içeren elektrikli bisiklet satan bir site aramak için emin olmak istiyorum. Bu teknik ayrintilar bisiklet üreticileri arasinda farklilik olacagi dogru olsa da en iyi karar mümkün kilmak, böylece, bu ayrintilari mümkün oldugunca görüntülenir.

Eger zevk ve elektrikli bisiklet kadar kolay sagladigi özgürlügün tadini mümkün olmayacaktir hiçbir neden yok. Bu ipuçlari ile, sadece büyük bir elektrikli bisiklet satin alma için yolda olacak degil, ama çevre hepimizin paylastigi iyi bakimi olacak!