düsük scooter kilometre ile gaz tasarruf

Sunu kabul edelim ki! Petrol tükenmesi kaçinilmazdir. Yakinda, uluslarin bir çok küresel petrol krizi etkilenecektir. Bazi tahminler, Ingiltere, hem de Kuzey Denizi’nde bazi ülkelerde göre, böyle bir etki yükünü alacak. Nitekim olarak, bu krizin ortaya çikmasi belirtileri sonunda bu alanlarda kendilerini göstermeye basladi. Ingiltere’nin petrol üretimi, örnegin,% 9 oraninda azalmistir.

Büyük ölçüde bu krizden etkilenecek sonraki iki ülke Meksika ve Endonezya bulunmaktadir. Meksika’nin petrol üretimi 2004 yilinda nedeniyle azot enjeksiyon önemli ölçüde artmistir olsa da, tekrar birakarak basladi. Önemli bir düsüs, ayni zamanda Endonezya petrol üretimi görülebilir.

Su anda, dünyanin en 98 petrol üreten ülkeler arasinda, 64 ülkede kendi jeolojik dayatilan üretim zirve geçti. Aslinda, 64 ülkede 60 disinda, su anda petrol üretiminde önemli bir düsüs karsi karsiya. Birçok sanayi petrole bagli oldugundan, bir sürü insan petrol fiyatlarinin yükselisi kendi sikinti gösteren basladi.

dogaya bir cevap, sert mesaj AOS

Önümüzdeki petrol krizi belirtileri göstermeye basladi. Belki de, bize Doga, AOS acil bir mesaj kulak için zaman AOS. Hepimiz bu sorunu dünyayi kurtarmak bizim düseni yapmalidir. Tabii ki, hepimiz alternatif enerji kaynaklari bulmak veya petrol kaynaklari arayin. Biz gaz kullanimi azaltma yapabilirsiniz. Bunu yapmanin bir yolu, bacak kullanmak yerine biz kisa gezileri oldugunda gaz bagli geregidir. Düsük scooter kilometre ile bir bisiklet satin alma ayni zamanda harika bir fikir olabilir.

Büyük ve hantal SUV Tasima bize gaz giderlerine iliskin çok fazla zaman harcamak yapabilirsiniz. Biz yürüyüs nefret, düsük scooter kilometre olan bir araç kesinlikle bizim en iyi bahis olacaktir. Piyasada düsük scooter kilometre ile ucuz scooter bir yeri vardir. Bu scooter okula basligi getir götür islerini ve çocuklar için ulasim çok iyi bir mod olabilir.

Piyasada scooter çok çesitli ile, degil, düsük scooter kilometre ile bulmak zor AOT. Bu, AOS sasirtici marka sik tasarimlari ve muhtesem bir scooter kilometre ile scooter bir çizgi ile bize nasil ucuz. Biz gaz tasarruf yapmak Sadece, biz scooter kendisi bazi tasarruf olsun. Daha da iyisi, bir scooter alma gibi bir araba almak kadar karmasik degildir. Sen, AOT kredi ve aylik faturalari hakkinda endiselenmenize gerek. Araba daha düsük bir hizda scooter seyahat, sigorta sirketleri degil, AOT gerçekten bir scooter sigortalanmasi için oldugu kadar sarj için.

Gibi düsük 850 $ gibi, bir 50 cc motor ve galon basina 120 mil çok düsük kilometre ile bir scooter alabilirsiniz. Bu scooter 1.5 litre büyük bir gaz tank kapasitesi. 2000 $, saatte 85 mil hiza kadar seyahat edebilirsiniz bir 250 cc scooter alabilirsiniz. Bu harika firsatlar ile, bir scooter almak ve bazi gaz tasarrufu çok cazip bir düsünce olabilir. Izin, AOS gaz kaydederek önümüzdeki petrol krizi, dünyanin tasarrufu üzerimize düseni yapmak.