du parçalari, Hindistan otomobil parçalari üreticileri

du parçalar, mevcut

Ikimiz de sert, rekabet ortaminda faaliyet, Bizim sanli geçmis bize hangi olusturmak için çok saglam bir temel verdi. Du Parça Uluslararasi ve Parçalari Uluslararasi olusumu satin alma pazar segmentleri çesitli kendi alaninda yol ve hakim kaliteli otomobil parçalari uluslararasi otomobil parçalari üreticisi, otomobil parçalari ihracatçi ve pazarlamaci olarak bize kurdu. Bizim ortak basari karli bir yarin için gelecekteki basari garanti bugün için stratejimizi baglidir. Bu inanca temel iki temalar:

1. Çaba çesitlendirilmesi Sadece biz zaten güçlü bir seyreltme yol açar. Biz güçlü ve basarili oldugu bugün Bu nedenle ürün gruplari üzerinde faaliyetlerimizi konsantre vardir.

2. Düsük kaliteli, ucuz ve sik sik ithal yedek parça gelen rekabet ragmen, herhangi bir sekilde standartlarimizi düsürmek için degil karar verdik. Biz ürünleri bir ekonomi veya bütçe araliginda tanitilmasi günaha yenik degil. Biz ürün yeniden tasarimi ve maliyet analizi kritik ederek rekabet gelistirdik. Bu ürün, kaliteden ödün vermeden ve stok tutma maliyetlerini artirmadan elde edilmistir. Bunun için ürünlerimiz dagitim kanallari yatirim makul bir kâr sunan ve para fiyat için bir deger de tüketici en kaliteli ürün sunan, ell için tasarlanmis ve fiyatlandirilir.

Gelecekte marka
Bizim Geleneksel basarili markasi “KADER”, “KOBE”, “Helba” & “DU PARÇA” tüm pazarlama ve satis faaliyetleri ön planda olacak.

ürün yelpazesi
Gelecegimiz yüksek sinif makine imal kalite araçlari insa edilecek. Üretim yapilan vurgu maliyeti yüksek hacimli ve düsük için olacaktir. Biz daha etkin müsteri ihtiyaçlarina uygun fiyat seviyesi için fabrikalarda daha fazla ürün üretmek niyetinde.

ürün gelistirme
Planlarimiz yelpazemizi dinamik olacagini dikte. Sürekli gelismeler her zaman biz zaten güçlü tutun yasiyorsaniz, bugün bu pazar segmentleri üzerinde yogunlasarak, tanitiliyor yeni ürünler neden olacaktir.

dagitim
Du Parçalari ürünleri dünyada herhangi bir ülkede mevcut en etkili kanallar tarafindan dagitilmak üzere devam edecektir. Biz gerekli bizim araliklari ile ilgili en iyi hizmeti ile müsterilerine sunabilmek için eger dagitim gelistirmek için arayacaklardir.

satis sonrasi hizmet
Biz müsterilerimize Du Parçalari herhangi bir kusurlu ürün yerini alacak tam güvenle kullanmak için tesvik eden ürünlerimizin yüksek kalite o kadar eminiz.

Biz dogru fiyata ve benimsedigimiz felsefe ikimiz için o adl dogru ürünü üretmek için yetenegimizi eminiz umuyoruz. Sizi ürünleri almak istiyorum ve ya bu ürünleri satan veya kullanarak iyi sonuçlar zevk için mümkün oldugunca kolay yapmak istiyoruz. Biz her zaman kendi ihtiyaçlarina mümkün oldugunca yakindan yelpazemizi ve hizmet eslesen görüslerinizi duymak ve yardim almak için mutluyuz.