csa kamyon soförü güvenlik gereksinimlerini artan

“Sadece o dogru zamanda dogru yerde, ama o, durdurmak ve çagri olayda ve polis ne olup bittigini bildirmek için inisiyatifi ele aldi. Iste bu yaptim çözünürlük gelen büyük oldu. O büyük bir tanik oldu – bu adam bir fark yaratti “Oregon Eyalet Polisi Sgt.. Pat Shortt Mark Knappenberger, Wheelersburg bir OOIDA üyesi, OH söylemek bu parlayan övgü vardi.

O kadar inanilmazdi ne yaptin? Oldukça basit, bir kaçirilan anne ve kizi kurtarmaya vesile oldu. Tüm ayrintilar Sabit Hat Magazine bulundu, ama sadece 911 olarak adlandirilan, ancak anne sakinlesti ve o görevlilerine bilgileri rapor ise onu onun kamyon içinde güvenli bir siginak bulmak için izin gerçegi dahil edilebilir.

Bu getirmek Nedeni çok basit – bu gibi kamyoncu çok iyi kendi hatasi olmaksizin, bir kaybolan cins olabilir. Bugün iyi Samaritan sürücülerin pek çok federal düzenlemelere, nedeniyle kendilerini evde oturan yerine Mark Knappenberger gibi yardimci olmak bulabildigim gerçegi, ya da: Sadece korkutucu bir hatirlatmak için düsünce biraz alir Bill Poulos (kisa bir süre sonra o içinde sikisip oldugu batik disari kizi çekti A FedEx sürücü) yapti.

2010 yilinda, federal kurumlar 40 büyük yeni düzenlemeler üzerinden geçen ve uygulanmasinda etkili oldugu yaygin Duke Energy, Amerikan Demiryollari Birligi, kimyasal üreticisi FMC Corp, Toyota Motor Corp, Bayer, Amerikan Petrol Enstitüsü, olarak siralanabilir olarak etkilenen sanayi Üreticileri ve Ulusal Petrokimya ve Rafineri Dernegi Ulusal Birligi.

Bu tür yasalari kamyon sürücüleri için güvenlik gereksinimleri artan ve bir sürücü büyüklükte bir emriyle caddelerdeki çekilmesine neden olabilir faktörlerin sayisi artti CSA 2.010 dahil. Ben daha güvenli yollar dogru talip bir sey oldugunu iddia edecek degilim olsa da, aslinda bir römork krali üzerinde asinma birkaç milimetre olarak basit bir sey için, sürücülerin pek çok yeni düzenlemeler karsilamak için basarisiz olur kalir.

Yine, yipranmis disliler büyük kazalara katkida az yapmak saglamak asil bir çaba oldugunu, ancak yasanin uygulanmasi çok arzulanan birakir, çok krali degistirme gibi bir Kingpin yenileme için kötü bir yerini tutamaz. Her ikisi de ayni son hedefe ulasmak ise, krali yenileme ucuzdur, ve komsu sistemleri (yastik plaka üzerinde asinma veya demirleme çapraz kiris zayiflik gibi) sorun neden olmaz.