cruiser tarzi motosiklet vs spor bisiklet motosiklet

Bu motosiklet sürme söz konusu oldugunda, birçok kisi binmek ve onlar orada yasayan boyunca sadik kalmak ne tipik oldugunu bisiklet türüne iliskin tercih var var. Benim için, ben birkaç nedeni için tercih ettiginiz cruiser tarzi motosiklet var.

Ben cruiser tarzi motosiklet keyfini nedenlerinden biri, çünkü geri koydu hissediyorum sürme sirasinda olsun tasimaktadir. Bir kruvazör üzerinde koltuk yere genellikle biraz daha düsüktür ve binici motosiklet üzerinde öne egilerek ama dik hatta biraz geriye degil yani, arka pozisyonda konumlandirilmis çünkü bunun nedenidir. Geri ileri konumlandirilmis gibi gidon da farkli pozisyon vardir. Bazi gidon simdi önce bu yüzden ellerinizi geleneksel Gidon konumlandirma ile oldugundan daha bacaklarinizi daha yakin olan daha düsük konumlandirilmis.

Gövde stili size kayma tarzi daha binmek yerine kalkip spor bisiklet saglayan tarzi sürme gitmek için izin verir çünkü cruiser tarzi motosiklet keyfini bir baska nedendir. Cruiser genellikle bisiklet çogu diger stilleri daha büyük ve daha agir oldugu için, onlar köselerinde olarak manevra kabiliyeti olmayan ve bu nedenle biraz daha yavas ve daha dikkatli köse almak zorunda kaliyor. Ben hizli bir sekilde köseler boyunca almak için acele genellikle degilim çünkü bu benimle Alright.

Ben motosiklet diger stilleri üzerinde cruiser tercih neden bu kadar olmasidir sürme oldugum sürece sahne zevk gibi. Sürme sirasinda bir geri koydu duygu daha var, çünkü çevresi ve teknikleri ya da ne kadar hizli döner geçti sürme konum yerine görünümü daha fazla dikkat egilimindedir.

Ben cruiser tarzi motosiklet tercih diger nedenlerinden biri özellestirme faktör nedeniyle biridir. Gerçekten bu bisikletçinin görünüm vermek ve hissetmek için giyinmek yardimci bisiklet için satin alabileceginiz krom, deri ve diger aksesuarlari ve eklentileri sinirsiz bir kaynagi vardir. Eger gerçekten bisikletçinin görünüm alamadim bu yüzden genellikle spor bisiklet üzerinde çok krom ve deri gibi bulmuyorum.