colorado tatil maceralarini

Eger Colorado tatil plani için oturdugunuzda, hayran hazir olsun. Colorado ülkenin en görkemli sahne bazi sunuyor Sadece, her egri beklemek harika bir tatil bellek de var.

Burada Colorado gezgin için tatil fikirleri bir listesi. Birini seçin veya hepsini denemek, ne zaman tatile Centennial Devlette yanlis gidemez!

Denver alani tatil fikirleri
Rocky Daglari’nin Ön Araligi Gateway, Denver tatil deneyimleri çarpici sunar. Sanatseverler Golden Triangle Müzesi District zaman planlamalisiniz ise aileler, kendi Çocuk Müzesi ve Akvaryum ile Riverfront ilçe ziyaret etmek isteyeceksiniz. Gece bir bereket yasam den Colfax Avenue moda LoDo de var.

Her fan için bir profesyonel spor takimi ile birlikte, yil boyunca heyecan var. Eger Mile High Stadyumu, ya da Pepsi Center’da Nuggets de Broncos tezahürat olun, size tatil güzergah “oyun yakalamak” eklendi memnuniyet duyariz. Bir daha tatil fikir: Eger rodeo seviyorsan, Ocak ayinda Ulusal Western Stock Show, Rodeo ve Horse Show kaçirmayin!

Ve bu açik maceralar olmadan Colorado olmaz. Kendi kapilarina Rockies ile, Denver ziyaretçileri dakika uzaklikta kayak gelmektedir, boru, balikçilik, tekne ve yürüyüs heyecan. Eger I-70 boyunca Denver batiya seyahat gibi çok sayida kayak köylerde ortaya, bu nedenle kis sporlari canlilik uzak degildir. Canli kentsel deneyimi için Denver gel, ama çok, açik hava sporlari eglence için biraz zaman kazanmak için emin olun.

mizraklari tepe ülke güzergahlar
Colorado Springs, Cripple Creek, Canon City ve Manitou Springs, Pikes Peak görüs alani içinde tüm, Colorado ziyaretçi özendirmek için her teklif konumlar. Pikes Peak, tabii ki, saç tokasi egrileri ve nefes kesen bakan ile, tüm Rocky Mountain deneyimleri öncüsüdür. Bu alanda herhangi bir ziyaretçi sürücü yapmalidir; hardier ruhlar bile yillik Pikes Peak Marathon rekabet isteyebilirsiniz!

Manitou Springs, güzel Historic District ile, ziyaretçiler sehrin meshur Springs maden sulari tadi sansi sunuyor. Yerel misafirperverligi ve yakin Intemann Memorial Trail bu tatil aileler için güzel bir yer yapmak.

Canon City ve Cripple Creek her ilgi Colorado ziyaretçilere bol var. Muhtesem Royal Gorge Route Railway Canon City depo yapraklari ve Gorge içine bir husu uyandiran gezi biniciler alir. Cripple Creek ziyaretçileri, Pikes Peak bati yamacinda, tarih, macera ve dogal dag güzelligi ile dolu bu altin acele boomtown bulacaksiniz.

Biz Colorado Springs ‘tatil olanaklari kesfetmek olmadan Pikes Peak güzergah terk edemez. Baska nerede ayni gün Tanrilar ve ABD Hava Kuvvetleri Akademisi güzel Bahçe görebilirsiniz? Her iki tur emin olun, bir kez-in-a-ömür boyu deneyimleri demektir. Eger bölgede yaparken, neden bir sicak hava balonu ride ya da tarihi Redstone Castle bir tur, Arkansas Nehri üzerinde yüzen gezisi denemiyorsunuz? Bu güçlü Pikes Peak gölgesinde bekleyen burada.

Continental Divide batisinda
Colorado Rockies bati yamacinda akla gelebilecek en muhtesem sahne bazi sahiptir. Ayrica sonsuz Colorado tatil olanaklari ev sahipligi yapmaktadir. Glenwood Springs, yüzme havuzu muazzam dogal kaplicalar yerinde ve Grand Junction, Colorado National Monument kirmizi kaya kanyonlari için ag geçidi gibi Kentler, alisilmadik arayan ziyaretçi isaret.

Montrose Dogu, sen Gunnison Milli Parki’nin husu uyandiran Black Canyon bulacaksiniz. Ve biz Continental kendisi bölün isaretleri güzelligi ve ihtisami terk edemez! Estes Park içine Big Thompson Canyon boyunca ve Trail Ridge Road Divide üzerinde bir sürücü milyonlarca ziyaretçiyi için tatil anilari artirdi.

Eger Colorado tarih, kültür ya da açik hava macera kesfetmek için gelen olsun, iyi harcanan zaman olacak. Bu Colorado uzak kalmak imkansiz yüzden yakinda ögreneceksiniz.