çevre için iyi yesil elektrik mopedler

Elektrik mopedler bir gaz motoru, ancak elektrik pilleri ile çalisan bir motor ile degildir. Ve bir elektrik motoru ile çalisan ve çevre alternatif ulasim için iyi bir kaynaktir vicdan olanlar sunuyoruz. Elektrik mopedler için büyük ve pek çok kisi gaz ve çevre üzerindeki kurtarmaya çalisirken onlari kullanmayi seviyorum. Yesil Elektrik go ped 220 £ en fazla binici agirligi tasimak için tasarlanmistir. Elektrik mopedler sessiz, 50 kilometre kadar seyahat edebilirsiniz ve bir iç güç noktasi kullanarak sarj edilebilir. Tüm Elektrik Mopedler 40 yerinden 60mph üzerinde modele bagli olarak çalisan sokak yasal vardir. Bugün, yesil elektrikli scooter sarj etmek için standart bir elektrik prizine takabilirsiniz neredeyse sessiz, temiz yesil makineleri olmanin avantaji ile, onlarin benzinli meslektaslari kadar güçlüdür.

maliyet

Elektrik moped gaz moped daha pahali olabilir, ancak gaz gerekmez çünkü onlar da büyük bir yatirim olabilir. Modern Tarih mopedler popülaritesi zaman zaman benzin Sürekli artan maliyeti ile yükselmesi olmustur. Büyük bir sehirde yasiyorsaniz, otopark ücretleri aracinizin daha da yüksek maliyeti itecektir. Yesil Elektrik moped 700 $ gibi küçük bir maliyet bir, bir gaz güç daha ucuzdur. Gaz scooter ve gaz araçlari ile karsilastirildiginda Elektrikli Scooter, düsük bakim maliyeti ve daha az bakim var. Elektrik için yakit maliyetleri benzinli güç maliyeti (ABD, orta-2008) yaklasik% 25 bulunmaktadir. Pil de her 3-5 yilda bir degistirilmesi gerekebilir, maliyetleri dikkate alinmasi gerekir. Büyük bir araba ayni distance1 yil önce için 100 $ sarj olurken yesil bir moped scooter ile birkaç kilometre bir mesafe $ 2 civarinda mal olacak. Bir 15 mil gidip varsa bir 28 mpg araba ile karsilastirildiginda ve, bir elektrik moped sadece gidip için yakit maliyetleri üzerinde yilda yaklasik 1.000 dolar tasarruf edecek.

çevre

Onlar yakit ikmali için çevre dostu, kullanimi kolay ve kolay ve ucuz. Yesil Elektrik moped nispeten ucuzdur ve daha ucuz ve çevre üzerinde etkisi daha az var bu yüzden gaz gerekmez. Yükselen benzin fiyatlari ve çevreye duyarli gezginler popülerligini artirmak için birlestirdik. Çevreye gürültü ya da kirlilik yoktur, çünkü yesil Elektrikli hareketlilik scooter büyüktür.

Yesil Elektrik mopedler harika zorunda ve birçok kisi gaz tasarruf için çalisirken onlari kullanmayi seviyorum. Ve kirletici ve yerel ve küresel çevre yok etmesini araba durdurmak için en iyi çözümdür. Ayrica hiç kimse gaz dumani nefes için çünkü elektrikli scooter ve elektrikli gopeds, herkes için daha iyi oldugunu bilerek güvende hissedebilirsiniz. Su anda elektrik mopedler daha iyi bir seçim olduguna inaniyoruz. Elektrik e ped yakit her türlü tarafindan desteklenmektedir olmadigindan, bizim çevreye zararli olan karbon emisyonu ile hava kirletmez olacaktir. Bizim yesil elektrik motoru scooter Tüm DOT sertifikali Motorlu Tasitlar vardir. Bu korkak “Mod” tarzi elektrik motoru scooter sonsuz eglenceli.