çati raflari yararli ve pratik

21. yüzyilda teknoloji aralarinda DVD oynaticilar, müzik sistemleri ve araç tavan raflar, bu tür araçlarin ile güncel tutmak için yeni ve daha sik araçlar ayni zamanda aksesuarlari üreten degil sadece.

Için günlük otomobil pazarinda paketi araç ve sahibinin ihtiyacina çati raflari farkli saglar. Bazi insanlar agir tavan barlari ihtiyaç duyarken, digerleri paketi kendi ihtiyaçlarina daha hafif bir roof bar gerekir. Gibi seçenekler vardir çati monte sadece makul fiyatli ve kullanisli ama ayni zamanda araç içinde yapilacak mümkün degildir büyük ögeler için depolama alani saglamak için iyi degildir tek bisiklet sürümleri.

Temel çapraz barlar ile baslayan birkaç isim plastik çati kutular, çelik veya alüminyum örgü sepet, kayak tasiyicilari, kyak tasiyicilar ve merdiven raflari eklenebilir.

Hava kosullarina karsi tedavi yüksek mukavemetli alüminyum, cam dolu naylon ve ek koruma ve görünüm için kaplanmis çinko kaplama ve polyester toz olmustur çelik bilesenleri kullanilan iyi ve kalici bir çati raf ömrü ve malzemeler için önemli bir gereksinimdir.

Bu saglanan degilse portbagaj, çati yüklü ve gerekli degildir zaman en çati raflari kolay çikarilmasi için tasarlanmis, genellikle sadece bir araç tedarik gerektiren, ya da küçük bir maliyetle satin alinabilir bir anahtar olmasi her zaman gerekli olmayabilir portbagaj ile satin alirken.

Portbagaj bakimli olmasi durumunda bu yeni araç için parçalari satin alarak baska bir araca transfer, ya da, orijinal satin alma fiyati telafi etmek satilabilir.

Olumsuz yanlari bunlari etrafinda plani saglayarak kabul edilebilir ise bir portbagaj alinmasi gereken tedbirlere ragmen ekstra alan bir çok olanak saglar. Esit agirlik dagitma ve mümkün oldugu kadar düsük, aracin merkezi agir koyun. Sik sik durur yük kaymistir olmadigini kontrol edin ve askilari asagi tüm kravatini gevsetti degil Böylece, Bu kanal çapraz barlar için uygun göz civata satin almak ve daha iyi sikma için mandalli kayis kullanmak için küçük bir yatirim deger.

Aslinda bir çati raf satin port bagaj, aracin üreticisi özellikleri ve aracin yük katsayisi karsiladigindan emin olmak için yetkili bir portbagaj uzmanlari ile ihtiyaçlarinizi görüsmek satin almadan önce.

Yapilir ne olursa olsun bu yükü seyahat ederken vücut hareketleri bantlari ya da baglari gevsetmek için ve bazi ögeler raftan düsmesine neden olabilir egiliminde olacaktir gibi her seyi güvenli oldugundan emin olmak için sik araliklarla kontrol edilmesi önemlidir. Eger araciniz için uygun raf saglamak için raf tedarikçi ile kontrol edin.