büyük Kulesi için yakit tasarrufu

Truckin ‘bu gün benim hayatim. Ne yazik ki, benim ticari ehliyet sinavlari geçmek olamazdi, bu yüzden benim ikili Sierra yerine uygun bir Kenworth içinde sasirip. Yine de, çok akil yok. Ben uzun bir zaman için Ailemden uzak olmak mutluyum. Dianna dogru ince kadin olmak için kullanilir, ve biz vurmak-vurmak golf oynamak, çizgi dans çikiyor eglenceli bir sürü vardi, ya da sadece bir 6-paketi geri atma ve benim pikap disari verme. Çikolata surubu ve benim malzeme kirma için bir tat ile ikiz canavarlar: o erkek vardi her sey degisti. Bu ilk 5 yil boyunca, Dianna ve ben sürekli ayri sürüklendi. Çocuklar çok ona zaman ve ilgi talep edildi ve gerçekten sümük burunlu buttinskies bir çift ile onu paylasmak istemedim. Bir soguk bizim evlilik üzerinde yerlesmis ve erkek yatakta hogged çünkü kanepede uyuyan aldi.

Ben Amway ile benim konser çikin ve beni evden alacagi gelir getirici bir is aramaya karar verdiginde o zaman hakkinda oldu. Bir süre için, ben Red Lobster kisa bir siparis asçi olarak elimi çalisti. Ama beni serbest birak beni dondurulmus karides bir gece yaklasik 4 lbs ile kapali yapma yakaladi. Bundan sonra, ben üzerinden Wal-Mart 2 kasaba at üzerinde bir greeter olarak bir ölçü çekti. Bu da çok iyi gitmedi. Ben küçük bir kiz, bir gülen yüz etiket sunmak için çalisti, ama shin bana hizli bir tekme verdi. Onu tokat degil olamazdi! Disiplin olmadan, çocuk vahsi çalistirin ve toplumumuzun yok edecek. Ben dakika içinde kulagima üzerinde oldugu için babasi ve Wal-Mart avukatlar oldugunu anlayamadik çok kötü.

Dianna en nagging bu son kayip is sonra içine ve alay büyümüstür, ve ben uzun süre ayrilmamak olamayacagini biliyordu. Bu benim bir dostum bir kamyon soförü olma konusunda kulagima bir hata dikilmis zaman var. Dürüst olmak gerekirse, her zaman ilk Smokey and the Bandit gördügümden beri benim bir rüya oldu. Ben, bazi dersleri aldi ehliyetimi almak çalistim, fakat viraj pirzola sadece kadar Devlet standartlarina degildi. Sadece vazgeçmek yerine, uzun bir yatak ve pelus kaptanin sandalye ile kendimi bir ikili olarak Sierra satin aldi. Simdi, ben bira City’de bir atik siteye kadar kasabanin metadon kliniginde geçirdigi igneleri çekme bagimsiz bir yüklenici olarak çalisiyorum. Bu oldukça iyi bir konser, ama dizel yükselen maliyet benim alt satirinda oyulmus basliyor. Bazi sleuthing çevrimiçi yapti ve büyük Kulesi için yakit tasarrufu umut verici aksesuarlari bir ton bulundu. Ben bir çekim deger oldugunu düsündüm, bu yüzden bir kamyon yatak örtüsü ve bir performans hava filtresi kadar emretti. Her iki beni daha da evden uzak kalmasini saglar benim yakit tüketimi, için harikalar yapmis.