Busch las Vegas’ta sezon biten ödüllerinde 2010 sürat fincan sezonun yola

New York’a gitmeyi yil sonra, NASCAR 2009 sezonu ile baslayan Las Vegas Sprint Cup Serisi için yillik ödül ziyafet tasindi. Yine bu sezon, ziyafet New York’ta hiç olmamis Las Vegas’ta bir vizilti vardi. Bu mükemmel bir örnek yukari ve asagi Serit kazanmak tur oldu.

Basari Tur Planet Hollywood basladi ve Hard Rock Hotel geri çizerek önce Wynn kadar yöneldi. simdiye kadar Vegas Strip, Kyle Busch ve Top-12 Sprint Cup sürücülerin geri kalani asagi sürücü Hard Rock Hotel içinde tiyatroda Lap sonra NASCAR adli eglenceli bir soru-cevap oturumuna katildi.

Ziyafet kendisi için oldugu gibi, Busch gece biri besthe iyi eglenceli konusmalar için sahne aldi. Sezon sonunda nasil hayal kirikligina iken, Busch hala sureveryone herkes o ve tüm M & M ekibi gurur duyulacak bir sey oldugunu biliyorum yapti.

Seyleri sonuna kadar bizim 18. M & M Toyota umdugu sevdim yoktu, biz hala üç zafer seritli geziler ve Bristol hafta sonu süpürme kapali bitirme dahil özel bir yillik vardi Busch söyledi. Uzun herkesin yil koymak çaba ve size ve ailenize sampiyon olmak bizim için yaptiginiz fedakarliklar için 18 takim Dave Rogers ve tüm dünyaya bir büyük tesekkürler. Için Koç ve Pat, JD ve Melissa, bana genis ailenin bir parçasi olmak için izin verdigi için tesekkürler. Joe Gibbs Racing herkes için, gerçekten kalici bir ekip hedef için sürekli özveri yaris kazanmak için tüm dünyada takdir ve sampiyonlugu için mücadele. Bana sürücü olmak ve destek her zaman takdir degilim izin verdigi için tesekkür ederiz.

Busch ayni zamanda mizah biraz soktugum süre onun JGR takim arkadaslari tesekkür etmek firsati.
Tüm dünyada bildigi gibi, bunu All-Star yaris sonra asansör kapisi üzerine yolunda yaptiktan sonra dükkana geri araba almak için teklif 11 adamlar Busch dedi, ton kadar JGR bu tür devasa takim çalismasi var, bu yüzden. Asansör çocuklar için tesekkür ederiz. Cidden ama, ben Denny Hamlin (tebrikler) ve Joey Logano yani için mütesekkir için bazi büyük takim var.

2010 sezonu arkamizda su anda iken, 2011 yili Sprint Cup sezon sag kösede. Sezon Daytona (Fla) International Speedway geleneksel Speedweeks ile 10-20 Subat basladi. 53. Daytona 500, sezonun ilk nokta ücretli yaris 20 Subat için planlanan ve FOX canli yayinlanacak.