Bugatti Veyron bir ömür boyu bir sürüs deneyimi

Uzun yillar boyunca Mclaren F1 dünyanin en hizli yol otomobili, ama degisiklikler son birkaç yil içinde bir ayak olmustur. Bu üst noktaya meydan en son Bugatti Veyron oldugunu. Volkswagen tarafindan yapilan bu size ömür boyu geçecektir bir yol otomobili en iyi sürüs deneyimi olmasi muhtemeldir.

Ferdinand Piech VW patronu paranin önemi yok nerede olanlar için, 200mph üzerinde yapabilecegi 1000 beygirlik bir araç üretme fikri ile geldi. £ 700,000 veya yaklasik 1.100.000 $, en çirkin fiyat etiketi sadece bunu yapmak için çok daha maliyeti gerçegi ile birlesir. Evet VW, görüsü olup neden baska bir üretici satin olabilecek bir yol otomobili insa edecegini, bu araba, satmak için milyonlarca dolar kaybetme olacak, bu performans ve stil eslesir.

Sonra birkaç rakamlara bakalim;

1001, beygir gücü!
14 radyatörler, 14 evet!
3200 $ bir göstergesi sapi yapmak için!
Özel Michelin tarafindan gelistirilen lastikler, 1800 $ her!
Tork 922 £!
Saat veya 370kph basina 229 mil (ister inanin ister inanmayin normal yapilandirma sinirlidir)

Ama motor oynamak ve alabilirsiniz;

407.5mph bir 253mph,
250mph durdurmak için on saniye!
12 dakika içinde üst hizlarda bosaltilabilir 100ltr yakit tanki!

Bu, özellikle Mclaren ve Ferrari gibi Formula bir arka plan var ve onlar bu alana girmek için olsaydi onlar elde edebiliriz merak yapar olmayan bir imalati, mühendislik önemli bir basaridir.

Araç ayni zamanda çarpici görünüyor. Rozeti olmadan, bu Italyanca ya da Almanca ise söylemek mümkün olmaz, ama bunu baska bir sey ama bu iki olamazdi bilemez. Belirli açilarla bu hat kirmak için bir akvaryum baligi açik agzi gibi görünüyor sadece açik izgara, bir gözyasi gibi görünüyor. Ben bu ön izgara hakkinda emin degilim olurdu araba hakkinda söylemek kötü bir sey olsaydi ben aslinda. Ön izgara belki bu yüzden, bir “homurtu” verir söyleyebilirim bazi vardir. Ama benim için homurtu çok kibar, ya olmamali, ve daha da hatlarinin tutmus ya da bir “kükreme” olmasi gereken, tüm bu dünyanin en hizli yol otomobili sonra.

Kanat arka, yolda bu canavar tutar ve otomatik olarak, belirli yüksek hizlarda size baska bir için hiz sinirini kiriyorlar bilir izleyen bir otoyol ve polis asagi hiz ise bir vermek bir parça kendisi yükseltir sizin kanat daha nedenle kalmistir. Ancak iyi haber yakalamak için gidiyor yeryüzünde hiçbir polis araba var oldugunu, kötü haber sahibi izini zor olmaz oldugunu. Ilk olarak, bu çok olacaksa olmayan herhangi bir mahalle ve ikinci hatta Büyükanne yolda sürüs bu güzellikleri görmek için basini açacak olan.
Bu araba en gelmek için uzun bir süre otomobil hakkinda konustuk biri olmayi vaat ediyor. Eger bir ömür boyu en iyi sürüs deneyimi satin almak için göze alamaz eger, en azindan rüya olabilir.