boguk gömlekleri veya mafya seçsin weathertech zemin gömlekleri

Insanlar ilk Cosa Nostra ilgi oldu nasil bana sor, ben tam su belirlemekte. Bu 11. Agustos TV’de oyunlar ile bunaltici Pazar ögleden sonra oldu. Bu yengeçler vardi ve kaçinilmasi gibi HBO Cumartesi gecesi büyük gelen bir recap kosuyordu, Kadinlar Ne Ister, bu yüzden ödeme kanal tedavi. Daha sonra, büyülü bir an oldu, ve çok, çok büyülü benzeri Musa Kizildeniz veya Lazarus mezar büyülü geri sürünen ayrilik bahsediyorum. Iste ne oldu: Ben TBS The Godfather oyun tökezledi. Simdi, bazi insanlar için, bu pek kisinin hayatinda bir dönüm teskil edecek, ama sonsuza kadar deneyim tarafindan degistirildi. Sen daha önce Godfather görmemisti bakin. Ben bahar tavuk olmama ragmen, ben bu filmi rastlamak hiç. Tabii, ben partiler bu konuda konusurken insanlar duymustum, ve Bruce Vilanch o Twinkies düser gibi sahne referans düsürmeden bir ödül töreni komut dosyasi yazamadim. Ancak, ilk (ve kesinlikle son degil) kez, bu Pazar günü ögleden sonra, ben hayatimda ne yapmak istedigini biliyordu. Ben bir insan yapimi olmak istedim.

Ben Scottsdale, Arizona büyüdüm çünkü, ben Kara El hakkinda hemen hemen hiçbir sey biliyordu. Ben de oturdum ve ben güvenebilecegini biliyordu bir kaynak kullanarak biraz arastirma yapmaya basladi: Hollywood. Ben Blockbuster bir gezi aldi ve sinema bir dag ile eve geldi. Goodfellas, White Heat, Casino, Carlito Yolu, Donnie Brasco, Dirty Faces, Pulp Fiction ile Melekler-Ben hepsini izledim. Hatta Oscar gibi stinkers ve My Blue Heaven ile oturdu! Ben ciddi bir özveri bahsediyorum, anlamina gelir.

Bes hafta ve aspirin dört sise sonra, düz mafya film izleme 200 saatten fazla giris vardi. Ben ilk basta fark etmedi, ama bilinçaltinda iyi niyetli bir goombah dönüsürken basladi. Bu boya kurutma gibi, bir çok ince bir degisiklik oldu. Bir sabah kendimi her zamanki Haggard haki bir pantolon ve Nautica polo yerine ise giymek için mavi ve siyah esofman giyiyor bulana kadar ben gerçekten bunu fark etmedi. Ben kendime iyi bakmak için ayna önünde adim atti ve ben ne oldugunu gördüm: saçimi siyah boyali ve geri yaglanmis oldu; boynuma sarkan altin haç bir arapsaçi ve benim serçe üzerinde altin at nali halka uyumlu; ve çorap jartiyer bir çift benim buzagi sarildi. Bir dakika için benim görüntü iliklerine sonra, bir görünüs bir .22 kalibrelik mermi gibi bana vurdu: Ben akilli bir adam olmustu.

Benim elbise ve etkiler degisti ragmen, benim fiziksel esyalarini hala önceki yasam yansitiyordu. Benim ilk hareket göle benim Suzuki Sidekick itmek ve gösterisli bir yeni bir Cadillac Escalade almak oldu. Sonra, ben dokuzlu için Accessorize karar verdi, ama ben gitmek için hangi kargo gemisi emin degildi: Husky Gömlekleri veya Weathertech Kat Gömlekleri. Her iki form uyum için-özel yapilmis ve her ikisi de bütün hava koruma söz. Bu yüzden, kendime sormak WWTD vardi (Tony Soprano ne yapardiniz)? Muhtemelen Husky Gömlekleri üzerindeki dokulu sirt takdir ediyorum, ama Weathertech Kat Gömlekleri yüksek duvarlar bir hit sonra etrafinda sloshing kan ve beyin kirintilarini havuzlari devam edecek. Bu yüzden Weathertech ile gitti. Ve ben bile benim Italyan üzerinde çalisiyorum. Ben herhangi bir sözlüklerde bulamiyorum, bu yüzden Olive Garden size indirimli fiyatlar alir özel bir kod kelime tahmin ediyorum “Fuhgetuhboudit.”: Su anda, sadece 1 kelime biliyorum. Hayat güzel.