bluetooth ve motosiklet

Bir motosiklet sürme biraz yalniz mesele olarak görülebilir, ancak yeni bluetooth teknolojisi motosiklet sahipliginde bir devrim getiriyor. Simdi bir bisiklet arkasindan iletisim kurmak için çok daha kolaydir.

Biz tüm cep telefonlari ve hafife iletisim almak egilimindedir. Gerçekten de, yakin tarihli bir raporunda bazi insanlar gerçekten kendi cep telefonu olmadan bir durumda yakalanmis olma konusunda bir fobi var önerdi.

Baskalariyla iletisim yetenegi hayatimizin merkezi bir özelligidir ve çogumuz iletisimde kalmak istediginiz hiç de sasirtici degil. Bazi motosiklet sahipleri bir yolcu ile bir görüsme yapmak için bile mücadele, hissettim nasil düsünün.

Motosiklet is bu iletisim gelince onlar ideal degildir oldugunu göstermektedir görünüyor yol hakkinda her sey.

Esasen, çogu bisiklet bir solo binici tarafindan kullanilan amaciyla insa edilir. Bu bireysel gerçekten makinenin kullanimi yaparken uzun bir görüsme yapmak için bekliyor degildir.

Birçok kisi onlarla yolcu almak gibi oldugunu, ancak, ayni zamanda dogru. Alternatif olarak, birçok bisikletçileri daha büyük bir grubun parçasi olarak sürme zevk kaydetti var olacak.

Bu sorunlarla mümkün yerdir. Yeni baslayanlar için, bir motosiklet arkasinda olmak çok gürültülü bir yer. Sadece motor üzerinde otururken, kendiniz duyurmak için, ya da baskalarinin duymak için en kolay yer degil.

Hizda üretilen gürültü kaynaklanan sorunlar, arti her türlü hava kosullarinda ekleyin ve iletisim zor neden görmek kolaydir.

Yolcu genellikle her iki koruyucu kask varligi ile sinirli herhangi bir konusmalari sahip, sürücünün geri karsi karsiya.

Neyse ki, yeni bluetooth kask sürücü ve yolcu çok daha kolay iletisim saglamak. Hatta otomatik olarak dikkate arka plan gürültü seviyeleri alabilir.

Simdi disari bisiklet sürme yaparken döngünün disinda için hiçbir bahane yok.