bisikletçileri konusmak için zaman

Insanlarin kendi motosiklet üzerinde zaman harcama oldugu sekilde bazi ince degisiklikler fark etmis olabilirsiniz. Bazi araç sürücüleri Ingiltere bisikletçileri daha önce kullanimda bu oldukça farkli görünüyor kask gibi görünen bu fark olabilir.

Bu degisikliklerin olusmasina neden ne? Bu sorunun cevabi bisikletçileri bir motosiklet arkasindan iletisim ile ilgili zorluklarin üstesinden gelmek için yeni yollar bakarak edilmis olmasidir.

Çözüm bluetooth cihazlari yararlanarak, teknoloji yeni bir tür bulunmustur. Neden ilk etapta bu tür gelismeler için ihtiyaç oldu?

Eger hareketli bir motosiklet arkasindaki olmamistim, o zaman ilgili gürültü seviyesi habersiz olabilir.

Sürücünün motora yakin yer olmak, gürültü seviyeleri ortalama arabada beklenen çok daha yüksektir. Bu genellikle bir sorun degildir – tüm sonra, motorun kükreme bir bisiklet sürme ile ilgili heyecan bir parçasidir.

Ancak, böyle bir yolcu gibi, baska birine yakin bir konusma denemek ve yapmak istiyorsaniz bir sorun haline gelir. Zorluk her iki kask giyiyor olacak motosiklet binicisi kendi arka yolcu zorunda oldugu gerçegi ile ve bu eklenir.

Bu sorunu çözme kask özel bluetooth kulaklik yükleme anlamina geliyordu. Bunlar çok kisa mesafelerde bisiklet sahipleri ve yolcular arasinda iletisim saglar.

Siz de bu kulakliklar, ya da fiskiran olan kask tamamen yeni tip görmüs olabilirsiniz.

Kulakliklar için ek bir avantaji, konusmalari tüm dünyada insanlarla yapilacak saglamak için uyumlu cep telefonlari ile birlikte kullanilabilir olmasidir.

Nispeten yeni bir teknoloji bir oldukça sasirtici kullanimi.