bisiklet parçalari ve çalisma mekanizmasi

bisiklet aksesuarlari türleri

Eger dag bisikleti giderken sadece olmasi için vazgeçilmez bazi bisiklet aksesuar vardir. Disinda güvenligi saglamak disinda, onlar da Dag Bisikleti için bir kuvvet ekleyin.

Bisiklet Aksesuarlar bisiklet belirli bir cazibe ekleyin ve yükseltin. Eger düzenli olarak Dag Bisikleti binmek zorunda Bu Bisiklet aksesuarlari çok kullanisli. Ne olursa olsun kask, ayakkabi ve eldiven gibi Bisiklet Aksesuarlari kadar disli, dag bisikleti tutabilir büyük deneyim size güvenligini saglamak için çok önemlidir.

temel dag bisiklet aksesuarlari

Temel temel Bisiklet Aksesuarlar bisiklet ayakkabilari, bisiklet kask ve göz disli içerir, ancak diger aksesuarlari bisiklet gerçekten keyif veren bir deneyim sürme yapabilirsiniz da vardir.

Bisiklet Ayakkabi: Eger günlük hayatta giydigi ayakkabi dag bisikleti için gittiginizde giymek uygun degildir. Orada bu amaçla içindir özel ayakkabi ve böylece dag bisikleti zaman satin alinmak için önemli bir öge vardir. Bu bisiklet ayakkabilari inanilmaz bir uyum var ve sonuna kadar sürüs keyfini böylece özellikle bisiklet pedali sekiller için yapilir. Bu ayakkabilar ayak ve uzun süre dag bisikleti sonra yasanan rahatsizlik kramp azaltmak ve kesinlikle giderilmesinde çok etkilidir.

Bisiklet Kask: dag bisikleti kesinlikle vazgeçilmezdir zaman bisiklet kask giyiyor. Onlar hatta daglarin sürme düsünmek gerekir onsuz ilk güvenlik ekipmanlari bulunmaktadir. Dagin arazi kayalik ve engebeli oldugu için, her zaman dag bisikleti için risklidir. Bir ihtimal düserse hiç bir kaza meydana geldiginde veya Yani, bir bisiklet kask makul kafa yaralanmalari herhangi kurtaracak. Bu gün çok rahat hafif ve tasinabilir kask, büyük hacimli ve agir olan öncekilerin aksine piyasada mevcuttur. Ayrica, oldukça ucuz ve stil, renk ve desen bir bolluk gelir.

Bisiklet Göz Disli: Bisiklet göz disli çok önemli bir bisiklet aksesuardir. Bu çamurdan gözleri korumak için çok önemlidir, toz, cam, enkaz ve dag bisikleti yaparken gözlerinin içine düsmek ve olabilecek diger parçaciklar ciddi hasara neden olabilir. Eger binmek zaman düsmek degil, böylece içinde askilari bisiklet göz disli satin alirsaniz daha iyidir. Eger reçeteli gözlük varsa, o zaman da reçete lensler günes gözlügü kullanabilirsiniz. Ayrintilar için, konusabilir ve optometrist danisin.

Diger Bisiklet Aksesuarlar: Diger bisiklet aksesuarlari disinda gerçekten yararli olmaktan bisiklet görünümünü eglenebilirsiniz isik, reflektör, hafif giysiler, eldiven, tamir takimlari, bisiklet çan, bisiklet boynuzlari, bisiklet bilgisayarlari, su siseleri ve kafesler dahil, çamurluk , bisiklet pompalari, bisiklet eyer ve kapaklari, bisiklet propstands, bisiklet aynalar ve bisiklet bantlar, BMX parça ve diger aksesuarlar. Tamir takimlari onlar lastik ponksiyon kitleri ve diger birçok araç içerir olarak Hiç bir sorun haline düserse size yardimci gerçekten faydalidir.

Bütün bunlarin disinda, her zaman siz de kendinizi güvenlik için bazi kaliteli disli satin emin olun. Stilleri çok çesitli gelir kalite bisiklet ile asiri bisikleti ile baslayin.