Bir rv satin almak için

Adim 1: Bir RV sizin için dogru olup olmadigini belirleyin.

Bir RV degeri takdir olmaz pahali bir yatirimdir. Diger bir deyisle, bunu bir RV dilim ne kadar olursa olsun para maliyet gidiyor. Eger sabit Kazanilan gelir geçirmek istediginiz bu oldugundan emin olun.

RVs hakkinda bilgi almak için bir yol en az bir hafta sonu için bir kira oldugunu, birçok göstermektedir, ve ben kesinlikle katilmiyorum yok. Bu deneyim olasilikla RVing size kanca veya ambalaj göndermek, ama bu amaç olacaktir. Bir hafta daha iyi olurdu. Ayrica sizin için dogru olani boyutunu belirlemek yardimci olacaktir. , Çengel unhooking ve damping deneyimi ev RV yasamin gerçekleri getirecek.

Adim 2: ne Ödeyebileceginizden emin olun.

Ilk karar bir RV satin almak için olsun, ama bundan sonra size göze ne istiyorsun ve ne gelir. Ben verebilecegi mutlak iyi tavsiye ilk göze ne bilmektir. Para seyahat için yer birakarak, asagi koyabilirsiniz ve rahat sigorta ve otopark ücretleri de dahil olmak üzere yapmak ne aylik ödemeler ne kadar düsünün. Ayrica RV bunu istediginiz sekilde stok kenara bir sey koymak. Bu gümüs, yemekler, havlu, ekstra banyo malzemeleri ve çesitli ögeleri RV temiz tutmak için hem de çesitli araçlar içerebilir.

Adim 3: Ne tür bir RV ihtiyaçlariniza, Römork veya Karavan için en iyisidir?

En kisa kararlardan biri bir römork veya motorlu bir birim satin almak olup olmadigidir. Ben küçük araba ile çok çekemez ve biz sadece kenara çekin ve olanaklara hazir olmasi mümkün olmanin keyfini çünkü bu bizim için oldukça kolay oldu. Zaten (ve bir minivan veya SUV arkasinda bazilari koyabilirsiniz) bir römork çekmek için gücü ile bir araç sahipseniz tabii ki bir römork yararlari dikkate almak isteyebilirsiniz. Avantajlarindan biri de motorlu bir birim daha az büyük bir maliyet olmasidir.

Adim 4: Internet arastirma yapmak.

RV showroom ziyaret önce internette biraz zaman harcayin. Bu, bazi RV dil kullanimi daha kolay hale, ve fiyatlandirma hakkinda bir fikir verecektir. Ihtiyaciniz bilgi türünü saglayacaktir binlerce site vardir. RVs hakkinda birkaç arama terimleri ile atlama ve macera baslar.

Adim 5: ne boyutu için en iyi belirleyin.

Bir motorlu ünite (tekerlekli ev) veya römork sizin için olsun bir sonraki karar ihtiyaciniz ve / veya istediginiz boyutu ile ilgilidir. Bu karar baslamak için en iyi yolu, hafta sonlari ya da ne zaman yapabilirsiniz RV Bayiler vurmaktir. Büyük bir metropol bölgede yasiyorsaniz görmek büyük bir olmalidir. Büyük bir RV göster bulmak da bir arti. Bu bir gitmek zorunda bile zaman ve çabaya deger, ama görmek ve degerlendirmek için bol olacak emin olun edilir.

Sinif karsilastiran bir (genellikle büyük) ve B Sinifi (genellikle küçük) ve C sinifi (Eger kabin üzerinde çikinti notu olacak) eski elma ve portakal hakkinda demek gibi bir çok sey var. Hizli bir sekilde ögreneceksiniz bir sey hayat gibi, tradeoffs vardir olmasidir. Isterseniz ev tüm konforu galon veya daha az 8 mil almak için hazir olun. Eger (onlar sadece daha az alanda ayni olanaklar çok var) daha küçük bir birim yetinmek isteyen varsa o zaman 18 ila 20 mpg gibi yüksek gaz kilometre artirabilirsiniz. Karar vermeden önce, birinde biraz zaman harcamak. Ben oturup dolasmak ve yemek nasil düsünmek demek olarak, dus kullanmak, ya da TV izlemek. Nerede yemekleri ve giysi depolamak ya da birlikte alarak olacagini ne olursa olsun.

Adim 6: RVing hakkinda genel bilgi artirmak için Internet kullanin.

Bu sütun için biraz arastirma yaparken size bir acemi ya da eski çekim olup olmadigini yararli pek çok site bulunmaktadir. Ben yazar bölümünde bazi mükemmel web siteleri hakkinda bilgi için bir baglanti var.

Adim 7: Eger rüya RV için ne kadar ödemeniz gerektigini belirleyin.

Sik sik sorulan ve nadiren benim memnuniyeti için cevap bir soru MSRP kurtulmak için bekleyebilirsiniz ne kadar bir RV ödemek gerekir ya da ne indirim tür bir sekilde ifade nedir? Bir araba satin alirken satici maliyet belirlemek için nispeten kolaydir, ancak RVs için durum böyle degil. Bir ya da iki asagi ayiklanmasi seçimlerinizi sonra tekrar internet vurabilir. Eger on line bir indirimli fiyat reklam bazi bayi bulacaksiniz. Eger fiyat konusunda bir fikir almak sadece ilgili oldugu için, ülkenin her yerinde bayi kontrol edin.

Bunu sormak için iyi bir yerdir satin almak istediginiz özel birim ile ilgili internette forumlari bulmak mümkün olup olmadigini. Benim ilk RV satin almadan önce Yahoo Rialta grup sitelerinde (3) birkaç ay geçirdi ve bilginin muazzam miktarda kazandi. Her halükarda MSRP gelen önemli bir indirim bekliyoruz. Ben $ altinda 70.000 alinti 99.000 $ bir MSRP birimleri gördüm. Bunu degerli biraz daha fazla ödeme ve bayi iyi hizmet vermek mümkün gibi görünüyor ise, yerel bir bayiden satin almak için bulabilirsiniz.

Bu para bir çok kaydedebilirsiniz olsa kullanilan RV satin alma ele alinmamistir. Birçok web siteleri kullanilan birimler hakkinda iyi fiyatlandirma bilgi saglar. Ben iki yil en azindan ilk yil için tam garanti güvenlik elde etmek için ve bazi durumlarda daha fazla ödemek istiyorum. Biraz risk almak mümkün Ancak, pazarlik bolca vardir. Bu kendi basina bir konu olmasina ragmen, uzun bir garanti satacak sirketlerin bir dizi vardir.

Adim 8: finansman maliyetlerini karsilastirin.

Sonra tabii ki finansman sorunu çogumuz için vardir. Bir kez daha internet baslamak için iyi bir yerdir. Ben bizim ilk RV finanse vardi Bank of America de oranlari kontrol etti. Ben de yerel banka ile konustuk. Ben bayi onlar neler yapabilecegini görmek ve 180 ay için 5.99 yüzde faiz orani ile yara izin vermenizi bilgilerle donatilmis. Bu oran çok rekabetçi.

Adim 9: sigorta ve masraflari karsilastirin.

Sigorta dikkate alinmasi gereken baska bir konudur. Örnek olarak, biz yeni bir sinif C sigorta için yilda $ 800 biraz ödeme yapacak Eger dagiticinin çok kapali yeni marka RV sürerseniz önemli ölçüde amortismana tabi tutulacaktir. Kaza Eger mali ters birakabilir. Yedek sigorta sahip daha fazla koruma saglar. Karsilastirma oranlari RV sigorta büyük bir anlasma yapmak sirketlerle kontrol etmek için emin olmak zaman. Sizin ev sahibi ve otomatik sigorta saglayan sirket çok az RVs sigortalanmasi ve bu nedenle gerçekten koruyan bir ürün yok olabilir. GMAC ve Progressive hem RV sigorta bir sürü yapmak ve ben her ikisi de yasadim ise, Su anda GMAC kullanin.

Adim 10: Check it out.

Birkaç aylik bir süre boyunca biz, bir RV göster katildi birçok bayi ziyaret etti ve çesitli birimlerde kaliteli zaman geçirdim. Sinif C yerlestikten sonra biz istedik bir aynidir bir sürdü. (Biz satin tasfiye ünitesi o zaman satici degildi.) Önce bizim birim kabul için biz araciligiyla tam bir yürüyüs yapilmis ve de sürdü. Ünite garanti altinda oldugu için yeni bir birim satin almak bize biraz rahatlik verir. Ancak, ayrilmadan önce biz her sistem kostu ve hareket her seyi tasindi. Biz ve kiyi güç olmadan ve genel olarak adim araciligiyla koymak RV kullanilir.

Bir seyler ters gidebilir nasil bir fikir vermek için, biz ögrenmeye ve isletim sistemleri birkaç saat geçirdim. Radyo açikça Sirius Hazir damgasini vurdu. Ben bayilik ayrilmadan önce kontrol etmedi bir sey oldu. Jayco, Sirius Hazir göre, radyo hazir oldugu anlamina gelmez. Bu hazir hale getirmek için çesitli ürünleri satin almak için radyo hazir oldugu anlamina gelir. Ben sikayet edecek, ancak bu olmasina izin benim kayma kalmistir. Bu yüzden tekrar diyorum, her seyi kontrol.

Bir RV bize biri olmadan gitmis olmaz yerlere gitmek için izin verdi. Biz 48 Devletleri ve birçok Kanada Vilayetleri olmustur. Deneyimler biz RVing seyahat bizim favori modu yapmak oldu.