bir k & n soguk hava girisi veya yeniden k & n hava filtresi ile aracinizin gücünü ve performansini artirmak.

Daha fazla otomobil ve kamyon meraklisi bir K & N soguk hava girisi ile performans yükseltme. Iste onlarin en çok satan ürünlerden bazilari hakkinda kisaca var:

K & N FIPK Hava giris serin bir çapraz bag naylon alimi yolu ve ünlü bir K & N Filtercharger koni filtre ile özel mühendislik vardir. Bu hava girisi RPM grup genelinde aracin gücünü artirmak ve hatta yakit ekonomisi artirabilir.

K & N 63 Serisi AirCharger Hava giris K & N en yeni tasarimlari üzerinde. Aslinda, bu ürün henüz CARB onayli olmadigini çok yeni. 63 Serisi ölçüde daha iyi güç için mümkün olan en büyük K & N Filtercharger ve serin bir hava tüpü özellikleri ve 1 yillik garanti ile geliyor.

Sonraki kisa bir koç, soguk hava, ya da dönüstürülebilir siralama ram / soguk hava girisi tasarimi insa edilmistir K & N Typhoon Hava Emme Sistemi vardir. Onlar bir cilali,, Kirmizi Gümüs veya Mavi metal alimi tüp ve inanilmaz bir 10 yillik / 1.000.000-kilometre garanti ile birlikte gelir.

Son olarak, ancak kamyon veya SUV daha fazla göstermek vermek ve gidecek K & N 77 Serisi Hava Girisi Kit. Bu ünlü K & N performans ürün parlatilmis alüminyum veya tunç gri, uzun ömürlü K & N filtercharger hava filtresi ve, kapali üst için, 10 yillik / 1.000.000-kilometre garanti düzgün bir metal alimi boru ile birlikte gelir.

Binlerce insan evevryday K & N bir yüksek kaliteli, süper uzun ömürlü, yeniden kullanilabilir hava filtresi yükseltme yararlari gerçeklestirmekteyiz K & N hava filtresi, “dünyanin en iyi hava filtresi.” Olarak pamuk-gazli bez K & N filtre artirir beygir gücü, degistirilmesi gerekir asla ile asagi hisse senedi veya satis sonrasi parçalari yerine daha simdi biraz harcayin, çevre dostu yakit ekonomisi gelistirir ve birlikte 10 yillik bir / 1.000.000 km garanti.

Asagida bazi K & N marka kullanicilardan bulduk K & N ürün yorumu birkaçi:

“Son 10 yil kadar içinde, ben tüm otomobil ve kamyon K & N ürünleri kullandik. Benim son iki araç üzerinde kendi FIPK takimlari kullanilmis olmasi bu geldim gördügüm en iyi ürünlerden biri olduguna dair bazi kesin olarak söyleyebiliriz K & N tasarim ekibi disinda. Iyi yapilmis, mükemmel uyum ve bitis ve olaganüstü özel bir görünüm eklese. Islevsel olarak, hisse senedi tasarimi üzerinde önemli bir hava akimi artis saglamakta ve çok hos bir sesi var Eger gaz sag ayak bitki zaman pedal Agir, büyük fonksiyonu, üstün bitirmek, performans artisi -.. bu hepsi var Benim tek sorunlari motordan (zaman bu bir söyleyecektir) isi olabilir kompozit FIPK birimleri daha kolay metal tüp araciligiyla iletilebilir ve maliyet (maliyet rakiplerine comparible olmasina ragmen). ”

“- Ben güç gerçek bir fark söyleyebilir Onlar iyi MPG için ünlü degildir ve çok daha iyi nefes aliyor gibi geliyor MPG da gelistirdi tesekkür ederiz. Bir 305 ile 1986’da benim Chevy PU için K & N filtre var..”

“Geçen yil biz benim Roadstar motosiklet ve esimin FZI, benim Audi TT, onu Isuzu asker ve benim 1.980 Corvette hareket biz kendi her seyi K & N filtreler ekledik. Her sey çalisir daha iyi veteriner canli geldi!”

“K & N filtre benim 04 Supercrew mükemmel uyum. Ben de motor yanit olarak bir fark ettim. Fiyat stok hava filtresi dikkate harikaydi üçte ikisi hakkinda Bu filtre para deger K & N. maliyetidir.”