Bir Harley Davidson bayi olmak istiyorum

Bir Harley Davidson saticisi olma faiz paylasiyorsaniz, bilmeniz gereken ilk sey, Harley Davidson bayilik açik olmasidir. Cevaplanmasi gereken bir sonraki soru, bu söyledikten sonra: “Nasil?”

Eger bayilik için edinebilirler iki olasi yolu vardir.

Ilk olarak, mevcut bayilik ihanet oldugunu. Burada, Harley-Davidson satisa hazir mevcut bayilik yerlerin bir listesi vardir. Bu sitede gereksinimlerini karsilamak varsa, bir görüsme için temasa geçilebilir. Ama önce bir uygulama göndermek zorunda. Harley-Davidson gise kez size bakis açisi bayi dilekçe vermis edilecek bayi listesini ifsa edebilir. Yine de burada bitmiyor. Sirket uygulama, is deneyimi, mali gücü ve cografi tercih yorumlayan vardir.

Ikincisi, yeni bir bayilik yer açilmasidir. Bu sirket belirli bir yere ya da bir bayilik açmak için ihtiyaci olup olmadigini tek belirleyicisi oldugunu farkinda olmalidir. Bu ihtiyaç ve konumu tespit edildikten sonra, Harley-Davidson uygulamalari, görüsmeler ve degerlendirmeler için gazetelerde tanitir.

Harley-Davidson onunla birlikte gelen gerekli belgelerle birlikte Aday Bayi Uygulama tamamlamak için gerektirir. Gerekli belgeleri saglamak için basarisizlik uygulamanin isleme gecikmesi anlamina gelecektir.

Yatirim ihtiyaçlari nelerdir?

Harley-Davidson ücreti franchising için talep etmez dikkat edin. Sadece basvuru ihtiyaç ve bayilik konumu piyasada ayakta baglidir yeterli mali durumu, olmasi gerekir. Mali yorumlanan ve bir bayi olmak için yetenek bu büyük ölçüde yatiyor olacak.

Mali gereksinimleri nelerdir?

Harley-Davidson Motor Company bir bayi olmak için, en az finansman ihtiyaci ulasmalidir. Bu is sürdürmek ve gelistirmek için basvuru yetenegi garanti etmektir. Genel olarak, en az likit varligin 600.000 $ ve 1 $ milyon net degerinde mali ihtiyaci geçmesi gerekmektedir.

Isleme

Bir kez sunulan belgeler ve uygulama, bir 45 günlük süre içinde bir yanit almak için bekliyoruz. Dosyaniz bir yil boyunca veritabaninda tutulacaktir. Bir Harley-Davidson bayisi olmak için ilk adim için sadece dikkat edin. Takip edecek birçok süreçler vardir. Eger sirket ile sözlesme imzalayan bir kez bayisi olmak. O andan itibaren, Harley-Davidson motosiklet bir gurur satici vardir.