bir Amerikan motosiklet, Harley Davidson etkisini

Harley Davidson motosiklet ve her zaman bir Amerikan ikonu olacak. Diger Amerikan motosiklet sirketler gelisti olmasina ragmen, hiçbiri Harley dayanma gücü olmustur. Yüz yildan fazla kurulusundan sonra, Harley Davidson motosiklet sirketi daha güçlü ve her zamankinden daha Amerikan halki tarafindan alinan daha iyidir. Motosiklet çizgisini erkekler hem de kadinlar için hitap ve bütçelerinin çok çesitli olanlar için fiyatli yeterli çesitlidir. Bisiklet kendilerini sadece baslangiçtir. Giyim, aksesuar ve hatira motosiklet bir uzantisi ve sadece iki tekerlekli ulasim bir hayranlik ile herkes ilgi disa Harley yasam tarzinin bütün kavram ulasir vardir.

Harley Davidson 1903 yilinda geri Milwaukee, Wisconsin onun sanli tarihinin basladi. Öncülerinden Bill Harley ve Arthur Walter Davidson ve tüm islem Bay Davidson babasi tarafindan insa edilmis bir ahsap ahir içinde yer oldu. Onlar bildirildi alti katli, çok düzeyli bir binaya tasinmaya ne zaman Onlar 1912 yilina kadar kendi motosiklet üretim ahirda kalir woudl. Harley Davidson motosiklet sirketi yaris için özel olarak gelistirilen ve oradan büyüdü bir silindirli motor tasarimi ile basladi. 1905 yilinda da on bir motosiklet üretilen vardi ve 1908 numarali yüz elli dört ulasmisti. 1912, ilk motorlu bisiklet Japonya’da yurtdisi satilan ile motosiklet ihraç etmeye baslamisti. Dünya barisi arayisi da önümüzdeki yillarda Harley motosiklet satis hizlandirdi. Harley ABD askeri için motosiklet en büyük tedarikçisi oldu. Onlarin vatanseverlik ve güvenilir motosiklet savas çabalarina yardimci oldu ve meraklilari sirketin büyüyen gruba eklenir. Iki tekerlekli ulasim otomobil ile seyahat karsi ilgili hareketli uygun bir araç oldugunu kanitlamaktadir edildi. Önümüzdeki birkaç on yil içinde, sirketin ABD’nin yollarda ve dünya çapinda büyüme ve varligini devam etti. Motosiklet, ancak, daha önce hiç bir sey almak üzereydi … kötü bir üne.

Ellili sirasinda, Amerikalilar onurlu vatandaslar daha az olarak motosiklet gösteren filmlerin serbest izlendi. Terim bisikletçinin çete dünyaya tanitildi ve hiçbir buradan oraya gidiyordu. Asi bisikletçileri Hollywood biraz yapmak-inaniyoruz ve film müdavimlerinin hayal için Harley Davidson motosiklet sayesinde ile iliskili oldugu gelmisti. Bu bisikletçinin sinema basarisi özellikle altmisli ve yetmisli sirasinda daha da kötü çocuk bisikletçinin filmler hizlandirdi. Film müdavimleri onurlu ve dürüst bisikletçileri ile film bulma daha samanlikta igne bulmak için bir sans olurdu. Harley motosiklet kavrami tümüyle bu noktadan itibaren ayni asla. Tutum, kiyafetleri, dövmeler ve sahibi sadakat iyi motosiklet baska bir marka oldugunu ötesine geçecek. Bu gün için, ne olursa olsun ithal motosiklet yeniliklerin, Harley dünyanin herhangi bir kadar iyi motosiklet olarak kalir. Harley sahipleri nadiren farkli marka için kusur. Motosiklet en basit ve zamansiz tasarim marka sadakati yardimci olabilirsiniz. Birçok sahipleri için, çok basit bir sehrin sokaklarinda veya Amerika ülke yollarda Amerikan marifet bir sembolü sürme kavrami yeterlidir. Harley baska bisiklet gibi geliyor, baska bir bisiklet gibi görünüyor ve baska bir bisiklet gibi hissediyor. En Harley sahipleri onlar için tek motosiklet oldugunu kabul eder. Biker mitingler ve olsun-araya her yil daha fazla motosiklet tutkunlari çizin. Eger motosiklet tasima araci, ya da rahatlama araci düsünün olsun, iki tekerlekli seyahat, genel görüs baglidir. Harley Davidson, ancak, nihai Amerikan motosiklet sahibi sadakat ve gerçek sevgi üzerine tamamen dayali önümüzdeki on yillar boyunca sektörün ön planda kalmasi garantilidir.