alpinestars bahar sürümleri

Bahar hizla yaklasirken, günes sürme bu uzak anilar ortaya çikmaya basliyor. Bu kis uzun olmustur ve hava kosullari bazilarimiz kadar biz umdugu gibi bizim bisiklet basmis olmayabilir hain anlami olmustur. Ancak sicaklik yükselen ve günes tekrar yüzünü göstermeye basliyor ile, yaz aylarinda sürme sevinçleri kisa sürede bir kez daha yasanacaktir.

Bisikleti yeni sezonu ile de yeni 2010 Alpinestars eklemeler geliyor. Alpinestars eklendi zaten oldukça genis bir yelpazede bu bahar önceki ürünlerde bazi en kaliteli yenilikçi tasarimlar ve yükseltmeleri görür.

2010 koleksiyonu Bazi olaylari zekice hazirlanmis Alpinestars ceketler yer aliyor. Siyah ve kirmizi ve beyaz hem de mevcuttur Teknik 1R spor uygun ceket, 1.3mm en kaliteli deriden ve henüz en rahat uygun hale getirilmesi için öncü akordeon streç paneller sahiptir. Indy deri ceket son derece hafif – spor veya sokak biniciler için mükemmel. Bu gögüs ve sirt koruyuculari hem de ekleme izin tam tahil deri ve bölmeler 1.1mm vardir.

Daha rahat bir uyum ceket için, Düz disari deri ceket ya da Hiz deri ceket bir seçim var. Her iki Alpinestars sokak koleksiyonundan ve özel düzeltir ve etiketleri kapsayacak. Her ikisi de CE sertifikali Bio Zirh olan çikarilabilir dirsek ve omuz koruyuculari içerir. Bu bisiklet ve kapali kullanim için fonksiyonel ve sik hem de ceket yapar.

Bu büyük ceket maç için, Alpinestars eldiven serisine yeni eklemeler de vardir. Güçlü ve çevik SP-1 deri eldiven de akordeon streç parmaklari etrafinda konfor için paneller, basparmak ve el bilegi içerir. Tüm beklenen güvenlik özellikleri arti öncesi kavisli parmak insaat ve palmiye ve takviye için dis kenari panelleri ile bu eldiven eldiven araligina birinci sinif bir baski vardir. Ayrica mevcut sentetik PU ve örgü gök gürültüsü eldiven ve delikli keçi mustang eldiven bulunmaktadir.

Diger güvenlik ürünleri turne böbrek kemer, alet kemeri, koruyucu yuvasi olan seçilmis ceketler için uygun akilli koruyuculari ve turne orta katmani içerir. Bunlarin hepsi herhangi bir güvenlik bilinçli binici için önemli sartlari vardir.

Bu yeni ürünler Alpinestars bot ve Tek parça yaris suit olmak üzere toplam Alpinestars gelen zaten mevcut mükemmel bir dizi ek. Bu yeni Alpinestars eklemeler ile ince hava için hazirlanan ve tam bunun en iyi sekilde donatilmis daha fazla olacaktir. Sonuçta, önümüzdeki birkaç ay size ilk etapta bu güzel görünümlü motosiklet satin neden bir kez daha anliyorum zaman vardir.