alma gücü silverado meblaglar tekrar tekrar düzenlendi

General Motors hafif bir hata zararli bir düsüs anlamina gelebilir tam olarak bilir. Ayrica, tüm kayitlari titizlikle kavramsallastirma ve otomobil kirilgan ayakta artirmak için test edilmektedir. Chevrolet Silverado geçerli sürümü, boot, simdi cesur, daha büyük ve daha iyi.

Chevrolet Silverado, GMC Sierra yerini tam boyutlu kamyon, onun zaten üstün performans ve görünüm artirmak için önemli yükseltmeleri ve degisiklikler verilir tekrar tekrar düzenlendi. Aracin ahlaksizca göz yüksek performansli iz katkida bulunmustur. Aslinda, bu da bir amaca gelistirmek için parça kamyon yakit pompasi sonrasi ile donatilmistir.

Tüm yeni Chevy Silverado, Ford F-Serisi arkasinda ikinci en çok satan kamyonet, daha kamyoncu ikna için otomobil tarafindan baslatildi. Küresel ürün gelistirme GM baskan yardimcisi Bob Lutz Biz araçlar rekabet kadar iyi hale devam edemez “dedi. Biz pazara zaman yüksek bu yüzden üç çentik amaci var, biz kursun konum – biz sadece artik yeterince iyi olamaz “.

Chevy General Motors en büyük markasidir ve Silverado bir önceki yil satilan bir olaganüstü 636.000 adet ile ürün modelinin Chevy kremdir. Ford F-Serisi, Toyota Tundra ve Dodge Ram zorlu kamyon rekabete ragmen, otomobil bu yil daha fazla adet satmayi bekliyor. Sanayi elestirmenlere göre, tekrar tekrar düzenlendi ile Silverado, GM daha sert kavga edemem.

Dolarlik yeni 850 milyon 200.000 kamyon, bir yil üretmek için San Antonio, Teksas tesis Tundra ile, Toyota Ford ve GM hem de ciddi bir tehdit oldugu söyleniyor. Toyota 228.7 inç uzunlugunda ve 145.7 bir dingil mesafesi ile, Tundra, neredeyse Chevrolet Silverado ile yer-üstünde. Ilgili güç kaynagi ile, Toyota Tundra yaklasik 400 at ve tork fazla £ 400 metre üretme kapasitesine sahip bir 5.7-litre V-8 ve alti-ileri otomatik, tarafindan desteklenmektedir. Çekme kapasitesi bir sorun yapilacak oldugunda, Toyota Toyota Tundra yedekte 10.000 ‘den fazla kilo için tasarlanmistir söyledi. Sadece bu gerçekler GM daha dikkatli yapmak gerekir.

Ancak, Chevrolet için en büyük tehdit Ford F-Serisi kamyon uzun süreli hakimiyetidir. Serisi simdi fazla 5 yil için satildi söyledi. Onun en popüler varyanti Ford F-150. Simdiye kadar, Amerika’da en çok satan kamyon olarak 23 yil boyunca rekor kurmustur. Ayrica artik 39 yildir dünya çapinda en çok satan kamyonu. Ford F-Serisi satis bir önceki yillarda otomobil kar yarisini olusturan o kadar güçlüdür.

GM çevreleyen ciddi tehditler oldukça zordur. Bu asmak için, otomobil sürekli otomobil pazarinda kenarindan artirmak için çarpici ve çigir açan araçlar baslatiyor. Ayrica, bu sadece aracin genel itiraz ve performansini artirmak için degil, ayni zamanda GM performansini artirmak için Chevrolet Silverado yeniden insa etti.