alicisi yatagi seçeneklerini de kapsar

Sag kapak alma farkli birçok seçenegi dikkate anlamina gelebilir. Bunu yerel olarak deneyebilirsiniz, ama çogu zaman size bakiyor olacak her bir katalogda resim. Online çok sayida fotograf görmek için olsun ama mevcut tüm seçenekleri kolayca görülür. Bu sekilde modellerin her türlü bir göz almak ve çok hizli bir sekilde bir araya tüm gerçekleri alabilirsiniz. Daha fiyatlar genellikle derinden iskonto ne var. Sonra tekrar, emin için bu seçenegi ile beklemek zorunda, ama yine de yerel olarak satin almaktan daha büyük olasilikla daha az ya da degil.
Bu katlama tonneaus ile uzun boylu kargo sinirlari atlayabilirsiniz. Bir üç kat kapak diger sert kapaklari ama iyi bir yatak erisim yani sira kargo yüksekligi herhangi bir sinir ile avantajlari vardir. Buna ek olarak katlama tonneaus bazi çok makul bir fiyat etiketi de gelir. Eger sert kapak güvenlik özelliklerinin yani sira koruma almak ve sonra kargo herhangi bir sorun olmadan ürün ve daha sonra uzun boylu yükler ideal bir erisim Bu sekilde ya hiç sorun vardir.
Üç kat sert kapaklari, bir uzlasma olarak, birçok avantaj sunar. Devirme fiberglas veya plastik limit yükün üzerinden kapatmak için kapagi istiyorsaniz olan pikap kutusunun iki, daha yüksek için kargo yüksekligi ya da kapsar. Üç kat sert kapak girin. Bu kat ileri kapsar ve size tam bir yatak erisim almak anlamina gelir, ancak kolayca kapagi açik katlanmis birakin ve tasimak istediginiz ne olursa olsun tasiyabilir. Bu egerek kapakli olsun kargo yüksekligi sinirlama olmaksizin sert bir tonneau avantajlari elde etmek için bir yol.
Bu kadar çok seçenek vardir çünkü birçok pikap yatak örtüleri arasindan seçimi zordur. Eger kamyon ve ne kadar harcamak istiyorum kullanimi ve seçenekleri asagi genellikle hizli bir sekilde dar yapabilirsiniz nasil düsünün. En iyi kamyon kasa almak için ipuçlari bulacaksiniz ardindan amaçlariniz için ve belki de beklediginizden daha az para için kapsar.
Farkli kapak tasarimlari farkli özellikleri her türlü sahip. Bazen ne olsun islevi hakkinda çok sey çok kozmetik hakkinda ve degildir. Her durumda size pikap kullanma seklinizi araciniz için en iyi kapak olacak bir fark yaratiyor. Tüm ama birçok pikap sahipleri için, ucuz bir yumusak kapak veya bir metal geri çekilebilir kapak olsun, kasa kapaklari eklenti popüler bir zorunluluktur.
Extang kapaklari bakmak için harika bir baslangiç ??bir yer vardir. Marka bir üst satici oldugunu. Bu en az bir nedenle dogrudur. Onlar daha ucuz modelleri ve farkli modelleri çok sunuyoruz. Yumusak kapaklari uzmanlik vardir. Dikkate Diger markalar TruxPort, Lund ve BakFlip vardir. Yumusak kapaklarinin düsük fiyati koruma ve iyi bir deger alir. En ucuz kapaklari ne sen almak için çok düsük bir fiyata gelir.
Yerel bir bayi disindaki kaynaklardan dikkate alacaktir eger bir indirim çevrimiçi kamyonlar için pikap yatak örtüleri satin alabilirsiniz. Dogru kasa almak her tür ve model sinirlamalari bakiyor ve çok harcamak ne kadar göz önünde gelir. Bu çok para harcamadan kadar bir kapak almak kolaydir. Sabit kamyon yatak bazi yani kapsar gibi Yumusak plastik kasa kapaklari büyük bir deger sunuyor.