Ailenizde biri bir spor motosiklet sürüs yok

Eger motosiklet sürmek birine iliskin ise, bunun onlar için bir hediye karar ne kadar zor oldugunu bilir. Onlar istiyorum bilmek kolay degil, ve bisikletçinin saplanti kendinizi anlamak yoksa bir seçim zor yapmak.

Bu ikonik bisikletçinin ceket gibi modasi asla birkaç ikonik öge vardir baslamak için. Çogu eyalette bu koruyucu baslik giymek zorunlu, ama bunu kullanmak zorunda olmasa bile, bir kask harika görünecek.

Onlara asina olmayan bizler için, kullanilabilir kask büyük çesitliligi baktigimizda, çesitli zor olabilir. Yarim kask (genellikle kullandigi veya bir siperlik olmadan) yüz alani açik birakir. Modüler motosiklet kask tam yüz kask bu benzer koruma seviyeleri sunan uzlasma vardir, ama yine de bir konusma yapmak, ya da yemek ve içmek için motosikletçi izin.

Ikonik motosiklet çetesinin bir görünüm yana herkes için, bir Alman kask ile yanlis gitmek neredeyse imkansiz. Yarim kask gibi, Alman kask sadece yasal gereksinimlerini karsilamak için bölgede gerekli kapsayacak, ancak bir parlama kenarinda bütün yolu sahiptir.

Bireylerin büyük çogunlugu motosiklet giyim düsünün, onlar ceket motorbiking düsünüyorum. Geleneksel siyah deriden yapilmis, onlar yesil, kirmizi, ve diger birçok tonlar sunulan simdi, genellikle bir fermuarli ön ve açilis kapak ve içine girmesini rüzgar durdurmak için dügmeli ve genellikle gelen binici korumak bir kapak özelligi kötü hava.

Eger gerçekten büyük bir ceket almak istiyorsaniz, ancak, hatta islemeli adi veya sanat eserleri ile daha da özellestirebilirsiniz. Top internet sunuculari bile ceket kendi dizi özellestirme sunacak, böylece mükemmel bir hediye sunacak emin olabilirsiniz.

Farkli bir sey için deri motosiklet pantolon için Joe Rocket gibi markalarin düsünün. Hala serin bir ortamda sürmek herkes için, özel olarak tasarlanmis eldiven mükemmel olmalidir.

Her zaman deriden nem fitil eldiven seçin, ama akilda güvenlik ile üretilmektedir emin olun. Iyi tasarimlari çift dikis unutmamak için kevlar kaplama gibi özelliklere sahip.

Herhangi bir sans ile, o kadar motosiklet disli ile karistirilmamalidir. Neden hayatinda bisikletçinin ask bir sey tercih degil mi?